کنگره چپ را از تظاهرات علیه دهلی خشونت

کلکته: کنگره و احزاب چپ در روز جمعه آورده تظاهرات در داخل و اطراف کلکته در اعتراض به خشونت در دهلی نو و خواستار اعاده صلح.

خواستار استعفای رئیس اتحادیه خانه وزیر Amit Shah برای آتش سوزی در دهلی اختلالات که در سمت چپ 43 کشته و بیش از 200 مجروح, دولت, کنگره, رئیس جمهور Somen میترا led صفوف از Subodh Mullick مربع به Dharamtala. Adhir Ranjan Chowdhury, رهبر کنگره در Lok سبها نیز در زمان بزرگ شد.

“تعداد زیادی از مردم کشته در خشونت های سازمان یافته در تبانی با دولت مرکزی در دهلی درست قبل از چشم پلیس. دولت ساکت است و پلیس نمی گرفتن هر گونه مسئولیت. این تظاهرات با هدف بازگرداندن صلح در هند” چودری گفت.

بعد Chowdhury در یک شمع افروزی در اینجا در برابر دهلی آتش سوزی. Abdul مانان رهبر مخالفان دولت در مجلس همچنین شرکت در برنامه است.

جبهه چپ رئیس Biman بوز و دولت سابق کنگره رئیس جمهور Pradip باتاچاریا رهبری یکی دیگر از اعتراض مارس از Dinanbandhu, کالج, هوره به هوره میدان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>