کنگره خواسته چشم پوشی از محصولات وام در واحد را

حیدرآباد: وزیر سابق و رهبر اپوزیسیون در Telangana شورای قانونگذاری محمد علی Shabbir خواستار آن شدند که دولت چشم پوشیدن از محصول وام در یک واحد گرفتن و تقسیم آنها به چهار اقساط مانند آن در گذشته است.

Shabbir علی در یک بیانیه های رسانه ای در روز چهارشنبه گفت که این دستورالعمل برای محصول چشم پوشی وام طرح صادر شده توسط دولت در روز سه شنبه شد جامع نیست و وعده های عمده ای برای کمک به کشاورزان است.

او گفت که دولت قصد دارد به صرف وام های برجسته به Rs. 25,000 در 1 مرحله و برای باقی مانده کشاورزان این پیشنهاد برای صرف کردن این مقدار در چهار قسط.

“TRS دولت در حال تکرار اشتباه را مرتکب شده در حالی که waiving کردن محصول وام در گذشته است. محصول وام از حدود Rs. 17,000 کرور بودند چشم پوشی کردن در چهار قسط و آن را به نفع کشاورزان است. آنها در مواجه با آزار و اذیت از بانک ها به طور مداوم به مدت چهار سال و حتی پس از وام چشم پوشی از آنها نمی تواند خود را خلاص کردن بدهی های خود را. حضور برجسته محصول وام از حدود Rs. 25,000 کرور به وضوح نشان می دهد که وام قبلی چشم پوشی از طرح شکست خورده برای ارائه نتایج مورد نظر” او گفت:.

کنگره رهبر گفت که موسسه ملی توسعه روستایی & Panchayati راج آمده است با یافته های جالب پس از انجام یک مطالعه تحقیقاتی ‘ارضی پریشانی مکانیسم مقابله & انشعابات بدهی چشم پوشی طرح (مطالعه در Telangana دولت). او گفت: این گزارش در نتیجه آن اعلام کرد که “اکثریت کشاورزان به عنوان مثال 80 درصد از کوچک و حاشیه ای کشاورز (SMF) و 67 درصد از متوسط و بزرگ کشاورز (LMF) احساس کردند که بدهی چشم پوشی طرح شده اند که به نفع آنها آن را به حال شده است یک زمانی حل و فصل است.

در غیر این صورت قسط است که منتشر شده است تنها در خدمت هدف از تغییر زمان این وام بدون هیچ گونه ارائه محصول سرمایه گذاری.

بنابراین آنها کاملا مطمئن شوید که در مورد نقطه ای که چشم پوشی از بدهی طرح های اجرا شده در دولت بود به نفع آنها است. با کمال تعجب حدود 11 درصد از SMF و 25 درصد از LMF احساس کردند که بسیار کمی تسکین ارائه شده به آنها با در نظر گرفتن از کل بدهی.”

Shabbir علی گفت: بر اساس تجربه قبلی دولت باید در نظر waiving کردن محصول وام در یک واحد است. دیگری گفت: ساز و کاری باید کار می کرد جایی که همه واجد شرایط کشاورزان باید با توجه به “هیچ حق گواهی’ بر اساس فوری. دولت دولت باید تضمین پرداخت و از بین بردن کشاورزان به طور کامل. آنها باید واجد شرایط برای دریافت تازه وام و تمام اسناد و مدارک و طلا باید منتشر شده توسط بانک ها او را خواستار شدند.

کنگره رهبر گفت که وزیر دارایی T. Harish رائو در بودجه سخنرانی برای 2020-21 اعتراف کرد که تنها 583,916 کشاورزان محصول وام زیر تومان. 25,000 و آنها می تواند چشم پوشی کردن با یک مقدار از Rs. 1,198 کرور. این را به نفع تنها 16 درصد از حدود 36 لاخ واجد شرایط کشاورزان و تنها 4.8 درصد از وام های برجسته مقدار می تواند چشم پوشی کردن.

او گفت که دولت در مشورت با بانک ها باید آمد تا با یک بسته جامع در جایی که آن را باید به طور کامل بلند کردن بار وام از کشاورزان به طور مستقیم با ساخت پرداخت به بانک.

Shabbir علی همچنین خواستار آن شدند که دولت رفع روشنی مهلت اجرای محصول چشم پوشی وام طرح. او گفت که TRS وعده داده بود به چشم پوشیدن محصول وام به Rs. 1 لاخ در آن مانیفست انتخاباتی در ماه دسامبر 2018 مجمع انتخابات است. وزیر K. Chandrashekhar رائو در حالی که ارائه رای در حساب بودجه در فوریه 2019 به حال وعده داده شده به تخصیص تومان. 6,000 Cr برای این منظور است. دوباره در ماه سپتامبر سال 2019 تومان. 6,000 Cr وعده داده شده بود در بودجه 2019-20 اما هیچ چیز انجام شد.

وزیر دارایی Harish رائو در بودجه سخنرانی برای 2020-21 در مارس 8 تومان اختصاص داده. 6,225 Cr به عنوان اولین قسط برای Rs. 24,738 Cr محصول وام. او همچنین اطمینان داد که Rs. 1,198 کرور به صرف کردن وام های زیر تومان. 25,000 5.83 لاخ کشاورزان می تواند در این ماه خود را, او گفت:.

“از آن زمان نزدیک به 15-16 ماه برای TRS دولت را اولین گام برای تحقق این وعده است. از نظر تداوم بحران اقتصادی هنوز هم وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که این طرح را اجرا و به عنوان وعده داده شده.

بنابراین TRS دولت باید اعلام مهلت روشن است که توسط آن تمام کشاورزان واجد شرایط خواهد بود و رهایی از بار محصول وام,” او گفت:.

SIASAT اخبار


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>