کنگره خواسته های بسته امداد برای مستند-2

حیدرآباد: وزیر سابق & سابق و رهبر اپوزیسیون در Telangana شورای قانونگذاری محمد علی Shabbir روز دوشنبه خواستار آن شدند که دولت بلافاصله اعلام بسته امداد برای مردم آسیب دیده با توجه به قفل کردن که در حال حاضر تمدید شده است تا مارس 30.

Shabbir علی گفت که دولت اعلام کرده بود اساسی بسته امداد برای BPL خانواده در دولت در مرحله اول از مستند از 22 مارس تا 14 آوریل است. او گفت که جیره Cardholders وعده داده شد رایگان 12 کیلوگرم برنج به ازای هر نفر و Rs. 1500 در هر خانواده به خرید مواد غذایی.

اگر چه وزیر اعلام ساخته شده در مارس 22, توزیع برنج, آغاز شد و تنها پس از 1 آوریل و هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید. او گفت: هیچ یک از 87.59 لاخ سود کردم وعده تومان. 1500 در حساب های خود را. به طور مشابه, نه همه 3.5 لاخ کارگران مهاجر در دولت وعده داده شده 10 کیلوگرم برنج و Rs. 500 پول نقد. او خواستار آن است که توزیع برنج و پول نقد در میان تمام ذینفعان تکمیل شود بلافاصله.

“از آنجا که دولت تصمیم گرفته است برای گسترش به مستند تا مارس 30 باید آن را اعلام جداگانه بسته امداد برای مرحله دوم. دولت نمی تواند انتظار فقیر برای زنده ماندن در تنها 12 کیلوگرم برنج و Rs. 1500 برای کل مستند دوره 39 روز,” او گفت:.

Shabbir علی همچنین خواستار آن شدند که دیگر بخش های جامعه از جمله طبقه متوسط حقوق بگیر کلاس کارگران نابسامان بخش های غیر سفید جیره Cardholders و…. باید با توجه به مناسب بسته امداد. با هیچ فعالیت اقتصادی برای آخرین 23 روز اکثریت خصوصی و شرکت های کوچک نمی پرداخت حقوق به کارکنان خود را برای ماه مارس و آنها ممکن است پرداخت هر چیزی برای ماه آوریل است.

علاوه بر سفید جیره Cardholders دولت باید اعلام کند یک بسته برای بخش های باقی مانده.

کنگره رهبر همچنین خواستار آن است که قبض آب و برق برای مستند دوره باید چشم پوشی کردن.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>