متراکم مسکونی عجله COVID-19 گسترش در سنگلی خانواده

سنگلی: 25 coronavirus بیماران گزارش از یک خانواده در سنگلی در ماهاراشترا پیدا شد به زندگی در یک متراکم مجموعه ای که ممکن است منجر به عفونت به گسترش سریع در میان آنها, مقامات گفت.

در ابتدا چهار نفر اعضای خانواده که در بازگشت از عربستان سعودی آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 23. در عرض یک هفته از آن 21 بیشتر اعضای خانواده از جمله دو پسر داشت به قرارداد عفونت.

دولت های منطقه وجود داشت که تا کنون هیچ جامعه انتقال’ از عفونت های ویروسی به عنوان تنها مخاطبین شناخته شده اند در معرض آن است.

“این 25 نفر از ایسلمپور tehsil متعلق به یک خانواده بزرگ زندگی در یک انباشته مسکن راه اندازی و از آنجا که آنها آلوده” جمع Abhijeet Chaudhari گفت PTI در روز یکشنبه.

منطقه عمران جراح C S Salunkhe گفت: تمام بیماران از یک خانواده بزرگ زندگی می کنند “در کنار هم” در ایسلمپور.

“اکثر اعضای خانواده بودند در تماس با یکدیگر round-the-clock, است که چرا قرار گرفتن در معرض گرفت,” او گفت: PTI.

خانواده ثانویه در تماس اند و نه آلوده شده است بنابراین جامعه انتقال منتفی است, او گفت:.

“اگر یک coronavirus مثبت فرد سرفه در خانه خود قطرات گسترش بر روی اشیاء در اتاق. مشترک اشیاء به کار گرفته شده توسط هر کس در خانه و این روشی است که این ویروس گسترش می یابد,” او توضیح داد.

وی اضافه کرد: از آنجا که همه این موارد مثبت هستند از یک “عمودی” (خانواده) آن است که در واقع بهتر از کنترل نقطه نظر.

“پس از تشخیص اولیه موارد ما اعتراف چند نفر از خانواده حتی اگر آنها هر گونه علائم و ثابت شده است که مفید به عنوان ما می تواند تشخیص تعداد زیادی از موارد” گفت: Salunkhe.

در واقع تشخیص تعداد زیادی خوب است چرا که اگر آنها کشف نشده باقی مانده است, همه این coronavirus مثبت مردم می توانست رومینگ در جامعه است.

“پس از تشخیص همه این موارد مثبت این موضوع رو برجسته در این شهر و مردم تصمیم به ماندن در خانه” او اضافه شده است.

زمانی که Chaudhari خواسته شد در مورد هر گونه لغزش در quarantining چهار اعضای خانواده که در بازگشت از عربستان سعودی گفت: آنها وارد در فرودگاه بمبئی در روز 12 مارس و در آن زمان ماشین پرس یا فرایند آغاز شده است.

“چهار نفر از اعضای خانواده گرفته اند باید احتیاط باقی مانده در خانه قرنطینه بعد از آنها آمد به سنگلی” او گفت:.

لیست سنگلی ساکنان بازگشت از مکان های خارجی که با دولت های منطقه نیست که نام این چهار مسافر در آن است.

“این چهار نفر ترسیم در خود ما چک کردن در اینجا در مارس 18,” او گفت:.

جمع آوری گفت: ‘مهار منطقه’ ایجاد شده در یک متر شعاع منطقه ای که در آن خانواده زندگی در ایسلمپور و 325 خود را ‘غیر-تماس نزدیک” بوده است خانه قرنطینه بیشتر به بررسی گسترش عفونت است.

“هیچ جامعه انتقال به عنوان قرار گرفتن در معرض این ویروس قرار گرفته و تنها در میان مخاطبین شناخته شده. اما به عنوان یک اقدام احتیاطی ما راه اندازی یک مهار منطقه در یک متر شعاع که در آن موارد پیدا شد و سلامت غربالگری افراد در جریان است,” او گفت:.

نمونه 47 اعضای خانواده و نزدیک خود را-تماس با ما ارسال شد برای تست و 25 از آنها معلوم شد مثبت برای کوروناویروس.

“تمام 25 اعضای خانواده در حال حاضر بستری در انزوا تسهیلات در سنگلی. آنها تحت درمان و سلامت خود پایدار است” Chaudhari گفت.

“اگر باقی مانده اعضای خانواده باید آزمایش منفی ما را نگه داشته و آنها را تحت نهادی قرنطینه و آنها در حال نظارت,” او گفت:.

حداقل 325 غیر-تماس نزدیک خانواده نیز پیش بینی شده است و قرنطینه و یک تیم پزشکی است که نظارت بر سلامت خود او اضافه شده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>