خودی در ABC همراه با دوستان نگران هستند برای بت آمریکایی میزبان Ryan Seacrest بعد از ستاره تا به حال در قسمت چند هفته پیش در صفحه شش گزارش در روز شنبه. بسیاری نگران است که “سخت ترین کار در کسب و کار نشان دادن” در حال گسترش خود را بیش از حد نازک است.

Ryan Seacrest attends the 2018 Samsung Charity Gala at The Manhattan Center on September 27, 2018 in New York City
  Roy Rochlin / گتی ایماژ

“افرادی هستند که در این شبکه که بسیار نگران است که او مسمومیت و آن را” یک ABC گفت که صفحه شش.

نگرانی برای این ستاره برای اولین بار ظاهر پس از Seacrest شد گفته به بت آمریکایی در یک کشور عجیب و غریب. در حالی که فیلمبرداری این نشان می دهد خود را از لس آنجلس در خانه میزبان “تلاش می کند با کلمات به نظر می رسید اشتباه بود و برطرف کننده افتادگی چشم راست.” این قسمت خیلی مربوط به طرفداران که Seacrest را هرزه ارائه یک بیانیه و تکذیب آن از یک سکته مغزی به عنوان بسیاری از نتیجه گیری کرده بود. به جای این تیم مقصر Seacrest اقدامات بر خستگی.

با توجه به صفحه ششو نگرانی رشد بیشتر پس از Seacrest نمی تواند برای کار روز بعد از بت قسمت. Seacrest در زمان برنامه ریزی بعد از او زنده با کلی و رایان میزبانی گیگ. خودی گفت: خروجی است که تصمیم گیری ساخته شده بود “کمتر از 30 دقیقه قبل از آنها به زندگی در هوا” که در مورد “هراس.” Ripa شوهر علامت گذاری consuelos, قادر به پر کردن در آخرین لحظه به عنوان زن و شوهر, پخش زنده از خود ویلا در hostel green house coffee bar.

Seacrest شد بازگشت به کار در زندگی روز بعد به عنوان ستاره “بستری مبتلا به خستگی.”

دوستان American Top 40 میزبان بودند شگفت زده خستگی ادعا می کنند. Seacrest میزبان زندگی می کنند sith کلی و رایان هر صبح و همچنین دو نشان می دهد رادیو بت آمریکاییو مختلف ویژه با ABC. Ryan Seacrest, محصولات, ستاره موفق شرکت تولید ایجاد کرده کارداشیان حق رای دادن به عنوان به خوبی به عنوان نشان می دهد محبوب شاهان از غروب آفتاب در براوو. در میان دیگر سرمایه گذاری کسب و کار Seacrest شده محصولات مراقبت از پوست و لباس خط.

“مردم دست کم گرفتن چقدر کار Ryan قرار می دهد در هر روز” یک Seacrest و گفت: دوست خروجی.

دیگران نمی خرید خستگی ادعا “و تعجب می کنم اگر بیشتر وجود دارد به داستان.” Seacrest برنامه در حال حاضر که همه گیر شد و در اینجا بود که بسیار سبک تر است. بی-ساحلی میزبان دیگر مجبور به رفت و آمد به هر یک از بسیاری از مشاغل است. همه خود را نشان می دهد فیلم های خود را از $37 میلیون کالیفرنیا خانه.

“همه ریشه برای او خوب خواهد بود و می داند که او یک کارگر سخت و دستکاری بسیاری از چیزهای — اما او یک کارگر سخت و بدون رفت و آمد” تلویزیون خودی گفته صفحه شش.

زنده با کلی و رایان برنامه ریزی شده بود به یک برنامه ریزی وقفه برای چند هفته این ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de