ترکیب یک فضای جدید برای هنر و سلامتی باز خواهد شد در ساحل طولانی در سپتامبر

توارث Strachan شما تعلق اینجا (آبی #1), 2019. Laure Joilet ترکیب کمیسیون

از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس اول تعطیل موزه ها و جامعه فضاهای سراسر جهان بوده است تعجب زمانی که و چگونه آنها قادر خواهید بود برای لذت بردن از این شرکت از دیگران در فضاهای فرهنگی و دوباره. بیشتر دوستداران هنر پیش بینی شده است بازگشایی معشوق گالری ها و موسسات و پیش بینی جدید ورود به صحنه است. در روز پنج شنبه اما طراح مگان Tagliaferri اعلام کرد راه اندازی آینده ترکیب جدید فرهنگی غیر انتفاعی و سلامتی فضای اختصاص داده شده به هنر معاصر در لانگ بیچ کالیفرنیا است. ترکیب باز خواهد شد در ماه سپتامبر به مردم و 15000 فوت مربع پیچیده را تبدیل به یک خانه به چرخش راه اندازی نمایشگاه ها و مجسمه سازی تاسیسات از برجسته هنرمندان معاصر. علاوه بر این شرکت کنندگان خواهد بود قادر به شرکت در برنامه نویسی مانند مدیتیشن و یوگا و درمان کارگاه های آموزشی.

“از طریق برنامه نویسی قصد ما این است که برای الهام بخشیدن به همدلی و رشد” Tagliaferri گفت: ناظر این هفته است. “من می خواهم برای ایجاد یک فضای که در آن تمام جنبه های فرد و جامعه می تواند در پرورش و الهام گرفته است. ما در حال کار با کشاورزان محلی معماران محلی یک آشپز محلی و همکاری با جوانان محلی سازمان ها و سازمان های سیاسی برای ایجاد برنامه های است که می تواند تاثیر عادت و طنین انداز است که می تواند فراتر از اینجا و اکنون.” در حال حاضر در نظر است که ترکیب اول هنر معاصر کمیسیون نئون مبتنی بر متن آثار هنری توسط هنرمند توارث Strachan نصب شده در مقابل ساختمان که بار خوانده شده “شما در اینجا حضور دارند.” بعد از آن در پاییز ترکیب معرفی خواهد شد یک نصب و راه اندازی از هنرمند گلن Kaino.

علاوه بر این ترکیب با همکاری اضطراری ملی اعطای سازمان هنرمند امداد برای ارائه دیجیتال, سلامتی, منابع رایگان. این منابع راه اندازی شد توسط هنرمندان از جمله دانیل الکساندر جونز, creamery twist Róisín جکی Sumell و میگوئل گوتیرز و آنها با هنرمندان متاثر COVID-19 در ذهن است. به علاوه کارکنان در ترکیب به طور کامل آگاه است که حتی زمانی که آنها را باز و کارمندان باید مجهز به اطمینان از سلامت و ایمنی از هر کس که می آید به مرکز. مرکب انجام خواهد شد تا با ارائه ایستگاه های ضد عفونی کننده دست و اجتماعی فاصله نشانگر به طوری که هر کس در داخل می تواند امن باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>