جامعه حمایت از گروه گام برای کاهش بلندی اجاره بحران

ایالات متحده در حال حاضر بیشتر COVID-19 عفونت بیش از هر کشور دیگر و تعداد رکورد تازه بیکار مردم به عنوان coronavirus متجاوزین در سراسر جهان است. آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

در تلاش برای پهن کردن coronavirus منحنی شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور خواسته اند غیر ضروری کسب و کار به شاتر درهای خود را برای آینده قابل پیش بینی. اما که تغییر نمی کند این واقعیت است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها از جمله کسانی که فقط از دست شغل خود را به دلیل اقتصادی متوقف خواهد شد هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره بها در تاریخ 1 آوریل.

به همین دلیل سوفیا Grogan از سامرویل, Mass., همراه با دوستان خود آنا کاپلان میریام Priven و هانا فریدمن, راه اندازی کمک های متقابل شبکه برای کمک به کسانی که در تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول این زمان دشوار است.

Grogan گفت که او دریافت کرده است هجوم درخواست—از یک نوار گسترده ای از مردم اعم از دانش آموزان کم درآمد و کارگران خدمات به طبقه متوسط مراقبان در منطقه بوستون به دنبال کمک از طریق او به تازگی راه اندازی شبکه.

“این آغاز را از نگرانی—نگرانی برای خودم و نگرانی برای همسایگان ما” Grogan گفت: ناظر. “هیچ کس معاف از این بحران است. بخش بزرگی از مردم درخواست کمک مالی درخواست کمک به طوری که آنها می توانید پرداخت اجاره بها در مارس 1 یا خرید نیازهای اساسی.”

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus درایوهای خواستار اعتصاب عمومی و #NotDying4WallStreet

او به تنهایی است. پس از coronavirus آمار ایالات متحده صدها نفر از کمک های متقابل از شبکه های اجتماعی پشتیبانی از برنامه ها و crowdfunding, کمپین ظهور در سراسر کشور است. بخشی از دلیل نیاز رو به رشد برای این گروه است نامناسب و گیج کننده سیاست های پیشنهادی در آینده از سطوح مختلف دولت (همسان با اجتناب ناپذیر حزبی مجادله است که می آید همراه با آن است.)

در شهر نیویورک به عنوان مثال پرداخت وام مسکن شده اند به حالت تعلیق به کمک برخی از صاحب خانه (خانواده های تک و دو خانه خانواده تنها) مقابله با تاثیر مالی از coronavirus. اما که نمی تواند کمک به جمعیت زیادی که نمی تواند استطاعت وام مسکن در وهله اول. در شهر نیویورک شما به طور کلی نیاز به یک حداقل حقوق و دستمزد $100,000 به پرداخت هزینه یک خانه در حالی که متوسط حقوق و دستمزد حدود 57,000. و کسانی که مشغول به کار در بخش خدمات صنعت بیشتر متاثر از اقتصاد خاموش شدن اغلب بسیار کمتر است.

“من نمی دانم چه گزینه های من هستند. به علاوه من گیر خارج از مدرسه و کار من است در انتظار” یک دانشجو از CUNY کالج بروکلین گفت: ناظر. “من از شنیدن بسیاری از چیزها و من نمی چه چیزی است.”

جین مایر معاون مطبوعاتی وزیر نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: ناظر “این دولت است که کار با مسکن ارائه دهندگان و بانک ها و توسعه دهندگان و شرکای دیگر برای اطمینان از نیویورکی ها می تواند در حفظ امنیت خانه های خود را در این زمان بحرانی…ما می دانیم منحصر به فرد راه حل های ضروری و مورد نیاز به صورت این بحران بی سابقه ای.”

یک دستور جدید قطعه ای از قوانین لقب مستاجر انتخاب می توانید خرید برخی از زمان. طرح حمایت رئیس جمهور از نیویورک بروکلین و منهتن را به عنوان به خوبی به عنوان عضو شورای شهرستان رابرت Cornegy جونیور (رئیس شورای شهر نیویورک کمیته مسکن و ساختمان) اجازه خواهد داد که مستاجرها در شهر نیویورک برای اعمال امنیت سپرده خود را نسبت به مارس را اجاره.

مستاجرها هنوز هم در نهایت نیاز به پرداخت سپرده به عقب و یا جایگزین کردن آن با یک ماهانه طرح بیمه. این شهرستان دارای نه یک حرکت ساخته شده در این طرح است و هنوز رو فشار میان ممکن است اجاره اعتصاب. به عنوان بسیاری از مستاجرها پرداخت اجاره در اولین روز از ماه تیک تاک ساعت است و برای شهر نیویورک را به یک تماس. “ما در حال بررسی پیشنهاد” مایر گفت.

وجود دارد و فراتر از قانون در سطح دولت هم که تعلیق اجاره برای املاک مسکونی و تجاری برای 90 روز. اما فرماندار اندرو کومو شده است بنا به گزارش ها وجود ندارد و از بحث در مورد این موضوع.

در جای دیگر در امریکا گروه های اجتماعی و رهبران محلی در حال تقلا برای کمک به مستاجرها آن را از طریق بحران ،

San Francisco, تنها گران ترین شهر برای اجاره و یکی از اولین مناطق در ایالات متحده به شاتر غیر ضروری کسب و کار قرار داده است با هم یک بودجه اضطراری بسته به نام “Give2SF” به ارائه انعطاف پذیر در کوتاه مدت کمک های مالی به افراد و خانواده ها که در حال تجربه یک بحران مسکن.

“شهر تمرکز بودجه حمایت از خانواده های کم درآمد و خانواده هایی که به طور مستقیم تحت تاثیر COVID-19 به عنوان یک نتیجه از دست دادن شغل و کاهش ساعت بسته شدن از محل اشتغال یا دیگر به همین ترتیب باعث از دست دادن درآمد یا نیاز مالی که ناشی از این بیماری همه گیر” سخنگوی سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: ناظر.

کسانی که در نیاز مبرم به در حال تبدیل شدن به جامعه مبتنی بر نرم افزار برای کمک به. “ما در حال دیدن دستمزد پایین کارگران که در حال حاضر در حال مبارزه و در حال حاضر دیده می شود درآمد خود را به طور کامل از بین برود ، همچنین افرادی که فکر میکنند خوب در یک شهر گران اما ناگهان دیدم درآمد خود را ناپدید می شوند و در حال حاضر در تلاش برای homeschool سه تا از بچه ها” پل Carr, بنیانگذار NeedHop یک برنامه است که متصل به غریبه ها نیاز به کمک به کسانی که قادر به کمک به گفته ناظر.

“من می خواهم خوشحال به دیدن یک فرد ثروتمند در سان فرانسیسکو کمک به کسی که مبارزه با اجاره خود را در حالی که همان فرد کمک می کند تا فرد ثروتمند با هوشیاری و یا تحصیل در خانه,” Carr اضافه شده است. “ما همه در این با هم.”

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus متوقف نخواهد شد نیویورک از تلاش برای قانونی کردن ماری جوانا

در جنوب کالیفرنیا لس آنجلس شهردار اریک Garcetti معلق مسکونی اخراج تا زمانی که سلامت عمومی اورژانس طول می کشد. Garcetti نیز خواسته صاحبخانه در لس آنجلس به مستاجران شش ماه به پرداخت هر گونه از دست رفته اجاره از اورژانس.

در شیکاگو شهردار لری Lightfoot التماس محلی صاحبخانه به “به مستاجران برخی از گریس” در 19 مارس در کنفرانس مطبوعاتی. دنور و شیکاگو را اتخاذ اقدامات مشابه است.

ربکا Schenkopf یک مونتانا-بر اساس نویسنده و سردبیر چپ متمایل شایعات وبلاگ Wonkette راه اندازی یک GoFundMe صفحه: از چند روز پیش و آن را در حال حاضر مطرح شده بیش از $31,000 برای کمک به مبارزه مستاجرها در سراسر کشور است.

“تقریبا همه نیاز به کمک با اجاره” Schenkopf گفت: ناظر. “مردم نمی دانند که بیکاری آنها خواهد آمد. مترجمان آزاد نگران هستند آنها نمی توانید آن را در همه. تا کنون ما باید بسیاری از خدمات کارگران bartenders, خدمات مواد غذایی کافه تریا کارگران مهد کودک و معلمان و مربیان و مشاوران. مردم فقط گذاشته بیش از همه است.”

در سطح فدرال وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) به حالت تعلیق در فروش اموال به رهن و متوقف شد و همه اخراج حداقل به مدت 60 روز آینده برای کسانی که در مسکن عمومی است. HUD خواستار نفر متحده و مسکن شهری مقامات برای کار با ساکنان به تنظیم اجاره پرداخت در صورت نیاز. “ما با استفاده از هر ابزار در دسترس [موجود] به وزیر برای کاهش هر گونه درد و یا رنج می برند که ناشی از COVID-19 همه گیر” ارشد HUD مقام ناظر. وجود دارد هیچ اضافی یارانه ها که از دولت فدرال برای مسکن عمومی است.

با یک ملی اجاره اعتصاب بلندی ترقی خواهان مانند نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز را ramped تا تماس برای رهبران کنگره به آمده تا با یک سیاست برای حفاظت از مستاجرها.

“من فقط نمی فهمم چگونه آن را معقول و منطقی به انتظار چه چیزی می تواند میلیون ها نفر از مردم و کسب و کارهای کوچک که به طور ناگهانی به حال درآمد خود را قطع به پرداخت اجاره, رهن و عمده لوایح در مارس 1 بدون هر گونه پرداخت moratoriums یا تسکین فوری” او توییتی در روز چهارشنبه.

COVID-19 تبدیل شده است تقریبا هر جنبه ای از اقتصاد وارونه است. اما بحران بی سابقه ای نیز به ارمغان آورد چیزی خوب به جدول: حس تازه ای از جامعه و نبوغ یک جرقه است که به ارمغان می آورد همه آمریکایی ها نزدیک به هم—اگر چه هر CDC دستورالعمل های ما باید شش فوت از هم جدا از یکدیگر حداقل برای زمان حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>