جامعه آشپزخانه پناه موفقیت عامل در دولت: یوگی

لکنو: اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath در یک جلسه در روز جمعه اطمینان داد که هیچ کس در دولت می رود گرسنه است.

Adityanath دستور به universalize عمومی سیستم توزیع به منظور کمک به فقرا در شرایط خاص ناشی از کوروناویروس.

“در طول ماه مبارک رمضانوجود دارد نباید insufficeincy در دسترس بودن اقلام ضروری برای مسلمانان” گفت: Adityanath به گزارش اخبار 18.

بداهه نوازی مرحله درب تحویل

وزیر بررسی در مورد قفل کردن در یک جلسه برگزار شده در Lok Bhavan. او پرسش در مورد وضعیت فعلی جامعه آشپزخانه, درب مرحله تحویل و توزیع مواد غذایی. ابراز رضایت بیش زنجیره تامین کالاهای ضروری و مرحله درب خود را تحویل سیستم CM دستور به بهبود آن بیشتر است. او گفت که تمام ترتیبات لازم باید به صورت صاف در دسترس بودن مواد ضروری در ماه رمضان است.

تداوم عملیات

CM گفت که جامعه و پناهگاه خانه هستند که با موفقیت عمل در مقیاس بزرگ توسط دولت در طول قفل کردن دوره است. این سیستم باید ادامه داد و در همان راه در زمان های آینده. او گفت که باید عمل شود ادامه داد: در برابر سیاه بازاریابی و احتکار.

N-95, ماسک, PPE, کیت

CM گفت که پس از اتمام 14 روز دوره قرنطینه بهداشتی از افرادی که از خانههای امن برای قرنطینه باید مورد بررسی قرار گرفت. علاوه بر مواد غذایی, بسته نیز باید در دسترس ساخته شده به افراد واجد شرایط در حالی که ارسال آنها را به صفحه اصلی قرنطینه. CM گفت که N-95, ماسک, PPE کیت و تمام عفونت حفاظت تجهیزات باید در دسترس ساخته شده به مقدار کافی در بیمارستان ها. استانداردهای خود را باید مراقبت گرفته شود.

دانشجویان خارجی

وزیر گفت که دانشجویان خارجی و کشورهای دیگر در حال تحصیل در موسسات آموزشی مختلف منطقه از دولت است. گره افسران باید نامزد دریافت جایزه برای هر منطقه مربوط به حل مشکلات این دانش آموزان است. او کارگردانی گره افسران معرفی شده توسط دولت برای حل مشکلات مردم نگران دولت برای حل مشکلات ساکنان اوتار پرادش زندگی در کشورهای دیگر.

مسائل مدنی

CM گفت که در مناطق شهری و روستایی مختلف از جمله روش های مناقصه پروژه زهکشی ساخت و ساز جاده ، باید آنلاین آغاز شده به طوری که کار شروع می شود بلافاصله پس از قفل کردن. همچنین در مرگ یک بی بضاعت فرد تشییع جنازه مرحوم باید انجام شود توسط دولت با یک مقدار تایید شده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>