نیویورک: محققان دریافته اند که لانزوپرازول یک بیش از حد اسید معده مواد مخدر است که اغلب توسط زنان باردار ممکن است امیدوار کننده درمانی به منظور کاهش تولد نوزادان نارس گردد.

مطالعه منتشر شده در مجله JCI بینش نیز شناسایی 12 دیگر USFDA-تصویب مواد مخدر است که در تلقی امن در دوران بارداری.

در حالی که این داروها شامل انواع روش محققان گفت: همه آنها به نظر می رسد عمل در مسیرهای بیولوژیکی که بر پاسخ ایمنی است که دخیل در تولد نوزادان نارس گردد.

“التهاب به وضوح نقش مهمی در شروع زايمان و تولد نوزادان نارس گردد. ایمنی مسیرهای بسیار قابل توجهی dysregulated در زنانی که تا پایان ارائه زودرس و آنها نیز dysregulated در نوزادانی که به دنیا آمد زود گفت:” مطالعه گفت: ارشد نویسنده مارینا sirota را از دست, از دانشگاه کالیفرنیا.

“ما را دیده اند از کار قبلی ما دارد که با تعامل بین مادر و جنين سیستم ایمنی بدن و شکست در maternal-fetal تحمل” sirota را از دست اضافه شده است.

برای شناسایی نامزد مواد مخدر است که ممکن است موثر در پیشگیری از زایمان زودرس, محققان اولین نگاه که در آن ژن بودند بالا یا پایین تنظیم شده در سلول های خون از زنانی که تجربه زايمان زودرس به شناسایی یک ژن بیان “امضا می کند.”

سپس آنها نگاه مخالف امضا در سلول های که شده بود در معرض 1,309 داروهای مختلف استدلال که اگر یک دارو می تواند درست است که اثرات زايمان زودرس در زنان سلول های خونی این داروها همچنین ممکن است به جلوگیری از تولد زودرس خود را.

محققان شناسایی 83 نامزد مواد مخدر, اما زمانی که آنها حذف شدند کسانی که به خطرات دوران بارداری در حیوان و یا انسانی و مطالعات آنها زخم با 13 مواد مخدر رتبه بندی با توجه به خود “برگشت نمره” اندازه گیری میزان که آنها قادر به معکوس کردن بیان ژن امضا از زایمان زودرس.

دانشمندان تصمیم لانزوپرازول برای آزمایش های بیشتر چرا که در علاوه بر این به بالا برگشت نمره آن در دسترس است بیش از شمارنده و آنها می دانند از کار قبلی خود را که آن را تحت تاثیر استرس-پاسخ پروتئین هم را oxygenase-1 است که مرتبط با بارداری اختلالات است.

لانزوپرازول که یک مهار کننده پمپ پروتون به بازار عرضه شده به عنوان Prevacid بود دوم بالاترین برگشت نمره 13 مواد مخدر شناخته شده به عنوان امن و موثر است. پروژسترون بیشتر پایین لیست.

محققان آزمایش لانزوپرازول باردار در موش هایی که داده شده بود باکتریایی جزء به القاء التهاب است که باعث می شود برخی از نوزادان به مرگ در دوران جنینی که در آن آنها reabsorbed.

زمانی که این موش ها داده شد لانزوپرازول آنها تا به حال بیشتر دوام جنین است. لانزوپرازول نیز مشغول به کار بهتر در این موش ها نسبت به پروژسترون.

اگر چه این یک اقدام خوب از چگونه التهاب را تحت تاثیر قرار بارداری در موش researhers گفت جنين تحلیل مدل موش است نه کافی مدل انسان, تولد زودرس.

گفتند بیشتر از جمله مطالعات انجام شده در افراد انجام می شود نیاز به قبل از لانزوپرازول و یا هر یک از دوازده داروهای دیگر آنها شناسایی می تواند موثر باشد در زنان باردار در معرض خطر زايمان زودرس.

“این در واقع یک اثبات مفهوم است که این دارو دارای خواص ضد التهابی است که خواص این دارو طراحی شده است برای این است که یک راه کوتاه برای رسیدن به داروهای جدید برای بیماری های شناخته شده” گفت: مطالعه نویسنده David K استیونسون.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de