ستاره دنباله دار NEOWISE: عکس های شگفت انگیز گرفته شده با SpaceX و Stargazers در سراسر جهان

ستاره دنباله دار NEOWISE دیده توسط کاربر توییتر @hiitsatom در جنوب آلمان در جولای 19. @hiitsatom/توییتر

برای چند هفته گذشته نادر روشن ستاره دنباله دار به نام NEOWISE (به نام بعد از ناسا تلسکوپ است که کشف آن) شده است پرواز نزدیک به زمین و دیده شدن توسط ستاره شناسان در سراسر جهان است. و آن را بهتر. پس برای اولین بار کشف توسط یک تلسکوپ در ماه ژوئن دنباله دار NEOWISE است درخشان بیش از 100 برابر آن را از زیباترین جسم آسمانی به نظر می رسد در نزدیکی جو زمین از دنباله دار Hale-Bopp پرواز در سال 1997.

چهار شنبه, جولای 22, ستاره دنباله دار NEOWISE خود را نزدیکترین رویکرد به زمین است. پس از آن محو خواهد شد با سرعت بیشتری و در نهایت ناپدید می شوند در آسمان است. ناسا گفت: اگر شما نمی گرفتن آن در این زمان شما باید صبر کنید 6,800 سال آن را به زمین دوباره.

اگر شما یک فرصت برای نگاه کردن به ستاره دنباله دار با یک تلسکوپ شما ممکن است متوجه دو دم—گسترده fuzzy دم ساخته شده از گرد و غبار و نازک تر فوقانی دم ساخته شده از گاز یونیزه.

“پارکر خورشیدی کاوشگر تصاویر به نظر می رسد برای نشان دادن یک تقسیم در یون دم. این می تواند معنی است که ستاره دنباله دار NEOWISE دو یون دم و علاوه بر آن گرد و غبار دم هر چند دانشمندان خواهد نیاز به اطلاعات بیشتر و تجزیه و تحلیل برای تایید این امکان” ناسا مقامات نوشت: در شرح عکس هفته گذشته است.

در زیر ما وارد برخی از بهترین عکس از ستاره دنباله دار NEOWISE جامعی تازه stargazers عکاسان حرفه ای و حتی SpaceX در روزهای اخیر.

NEOWISE دیده می شود در نزدیکی یک SpaceX راه اندازی سایت در تگزاس در جولای 20

لانگ آیلند نیویورک در جولای 19

شمال آریزونا در جولای 18

فلوریدا در جولای 20

کانادا

انگلستان

هلند

آلمان

ستاره دنباله دار NEOWISE دیده توسط کاربر توییتر @sarahwhvr در جنوب آلمان در ژوئیه 14. @sarahwhvr/توییتر

ستاره دنباله دار NEOWISE دیده توسط کاربر توییتر @hiitsatom در جنوب آلمان در جولای 19. @hiitsatom/توییتر

سوئیس

روسیه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>