Comcast مدیر عامل و مدیران تلویزیون برای اهدای حقوق به کروناویروس تلاش های امدادی

در نامه ای به کارکنان در سراسر Comcast متعلق به اشخاص در چهار شنبه, آوریل 1 رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Brian L. Roberts اعلام کرد که این شرکت پنج مدیران خواهد بود اهدای حقوق خود را برای حمایت از coronavirus امداد طرح. با توجه به تنوعاین مدیران در سوال شامل سران NBCUniversal Comcast در کابل و گروه آسمان — رسانه های بریتانیا به دست آورد شبکه توسط Comcast در سال 2018 است.

در حالی که چند Comcast در بخش هنوز عامل به صورت عادی در طول COVID-19 pandemic — با پخش پشتیبانی فنی و خدمات به مشتریان سلاح های این شرکت احتمالا شلوغ تر از همیشه — همه کارکنان باید در امان نیست تاثیر متعاقب آن بحران اقتصادی است. چنین رابرتز همچنین اعلام کرد که این شرکت متعهد به حداقل رساندن اثرات مالی از coronavirus.

“در سراسر کسب و کار ما, ما متعهد 500 میلیون دلار برای حمایت از کارکنان ما از طریق ادامه پرداخت و مزایای که در آن عملیات شده اند متوقف و یا نهفته و ما متعهد منابع قابل توجه به پشتیبانی مشتریان ما است.”

در حالی که او نمی تواند به اطلاعات بیشتر در مورد نگرانی از برنامه های خود را برای مصرف کنندگان رابرتز افزود که او انتخاب کرده است به کمک تمام حقوق خود را به سازمان های خیریه در حال حاضر درگیر در COVID-19 مربوط به تلاش. هر تنوعدر 2018 که ارتباطات از راه دور, رئیس, زمان, خانه حقوق و دستمزد $3.2 میلیون دلار و مجموع خسارت برای سال 35 میلیون.

همچنین حمایت از حقوق خود را به خیریه هستند Comcast CFO مایک کونق و دیوید واتسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Comcast Cable. دو execs تا به حال یک ترکیب 2018 حقوق و دستمزد 3.5 میلیون دلار. رابرتز’ بیانیه همچنین ذکر شده آسمان مدیر عامل جرمی Darroch و جف شل بود که ارتقا به مدیر عامل NBCUniversal در دسامبر سال 2018 است.

“ما امیدواریم که در برخی از راه های کوچک ما می توانیم از این زمان آسان تر در کارکنان جوامع محلی ما و مشتریان ما” رابرتز نوشت. “من نمی دانم وقتی که بدترین خواهد بود پشت سر ما. اما من نمی دانم که بهترین راه رو به جلو را ادامه خواهد داد به هم.”

چهارشنبه اطلاعیه مشخص نیست که سازمان خواهد بود دریافت کمک های مالی از Comcast.

این است که جامعه محور ابتکار این شرکت اعلام کرده است پس از coronavirus رسما اعلام شد جهانی همه گیر شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

در مارس 13, فیلادلفیا مبتنی بر مخابرات غول اعلام کرد که این امر می تواند ساخت آن نقاط فای در سراسر کشور در دسترس برای همه است. علاوه بر این Comcast تصمیم به ارائه آن اینترنت ملزومات خدمات جدید subscirbers رایگان برای تعلیق این خدمات را به طور منظم $9.95 هزینه ماهانه به مدت دو ماه. این به این معنی دسترسی به آموزش از راه دور برای هزاران نفر از دانش آموزان مدرسه که ممکن است تا به حال دسترسی به روزانه درس در غیر این صورت.

Comcast و دیگر ارائه دهندگان اینترنت نیز به حالت تعلیق در قطع و هزینه های اواخر و در طول مدت بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>