کلمبیا مدل لورا Sagra Sizzles در قرمز لباس زیر زنانه توری

کلمبیا Instagram مدل لورا Sagra خوشحال او 863,000 پیروان با پست های اخیر. این تصویر نشان داد او قاتل منحنی قرمز توری لباس زیر زنانه.

لورا که از Anllela Sagra یکی دیگر از معروف Instagram, افراد مشهور, عینک بدن آغوش قرمز bodysuit در جدیدترین به روز رسانی. مورد لباس های ویژه کاملا توری فوقانی که چسبیده به فرم و نشان داد او رخ با آن یقه غوطه وری.

پایین bodysuit بود ساده و برش بالا بیش از باسن خود را به عنوان او مطرح شده با پاهای بلند و باریک و یک خم به سمت. لباس زیر زنانه به نظر می رسد نامزدی به عنوان برخی از صاف کردن دور کمر نشان داده شد پشت بازو که استراحت در لگن است.

مدل مطرح شده را با یک دست در بالای سر خود را. او نور قفل شد جدا خارج از مرکز و مدل دهید در آرام امواج که آبشاری پایین بیش از شانه اش.

لورا عینک رژ لب قرمز که همان سایه آتشین به عنوان ساز و برگ خود را. او به نظر می رسد به پوشیدن تیره ریمل بر روی مژه ها و چشم های قهوه ای شد بیشتر برجسته با خط چشم و سایه دودی از سایه چشم. برخی از سرخ شدن ظاهر می شود در حال حاضر در sculptured گونه.

مدل مطرح شده در یک اتاق با دیوارهای سفید و دو رنگ آمیزی آینه درب های چوبی. آن را به نظر می رسد که او در یک اتاق خواب به عنوان یکی پا شد در یک تخت است که شامل یک تسلی دهنده سفید. به سمت او دو جعبه با حیوانات-نسخه قابل چاپ الگوی می تواند دیده می شود به عنوان به خوبی به عنوان یک تیره در بالا.

لورا را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی به شناسایی که در آن او بود. علاوه بر این او فقط زیر نویس ضربه محکم و ناگهانی با یک قلب قرمز emoji که به هیچ بیشتر شاخص از محل سکونت یا نه.

به عنوان به زودی به عنوان لورا نوشته شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در یک تصویر جمع شده بودند بیش از 32,500 دوست دارد و صدها نظر از سپاه از طرفداران.

“شما نگاه شگفت انگیز و زیبا” یک پیرو نوشت در بخش نظرات.

“Belíssima” یک فن به سادگی اعلام کرد که ترجمه را به “فوق العاده” از پرتغالی.

“شما از این دنیا! زرق و برق دار” گفت: یکی دیگر از کاربر.

“زیبا” یک فرد چهارم نوشت: اضافه کردن یک ردیف از قلب emoji برای بیشتر تاکید.

علاوه بر این بسیاری از پیروان او با استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. محبوب ترین شد, قلب, آتش, قلب و ستاره-چشم از emoji.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, لورا نشان داد یک نگاه گاه به گاه بیشتر در 4 ژوئن. در آن Instagram update او عینک صورتی نرم و مخملی شلوار برای آرام ضربه محکم و ناگهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>