کلمبیا تناسب اندام مدل Anllela Sagra نشان می دهد مجسمه بدن در کوتاه

Anllela Sagra sizzled در پی لباس تمرین جدید در Instagram به روز رسانی به اشتراک گذاشته شده در دوشنبه, آوریل 6 بسیار به لذت از هزاران نفر از 11.6 میلیون طرفداران و پیروان.

کلمبیا تناسب اندام, نوشته شده در یک ویدیو که در آن او دیده می شد با پشت خود را به دوربین. این مدل در خارج از منزل بود در مقابل نرده های چوبی به عنوان او خم آغوش او نمایش خود را قوی جلو بازو و شانه. در این کلیپ کوتاه Sagra نگاه بیش از شانه چپ به ساقه یک coquettish نگاه دوربین قبل از تبدیل پشت خود را به جلو. او را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی با پست نشان می دهد که این ویدئو گرفته شده است.

Sagra عینک همه سیاه و تمرین برای یک نگاه کلاسیک. او را لرزاند یک جفت شورت غنیمت که نشسته بالا در قاب چسبیده به او itty bitty کمر. شورت شامل رشته که scrunched تا طرف تساوی در بالا از او. آنها نیز تا به حال یک scrunched که کمک به برجسته derriere. طبق tag او کوتاه شد حسن نیت ارائه میدهد از اوین پوشاک. با توجه به وب سایت خود را Sagra عینک میل, کوتاه, که مبادرت به فروش وپیش $42.

Sagra زوج او کف با تطبیق سینه بند ورزشی با تسمه نازک که عبور در پشت. آرم نشان داد که او برتر بود از نایک.

در عرض فقط یک ساعت و نیم از انتشار این ویدئو مشاهده شده است بیش از 185,000 بار garnering بیش از 48,000 دوست دارد و حدود 400 نظر. این پست بدون شک جذب بیشتر تعاملات در ساعات آینده به عنوان اگر ثابت شده است به یک موفقیت با طرفداران خود را در حال حاضر. کاربران رسانه های اجتماعی برنامه در بخش نظرات به ستایش زیبایی و به بیان تحسین خود را برای Sagra.

کلمبیا تناسب اندام, مدل

“کار آن دختر بچه” یک کاربر نوشت: پس از کلمات با یک خم ماشین آلات کشاورزی از emoji.

“سکس” پاسخ داد: یکی دیگر از جمله یک رشته طولانی از آتش emoji در پایان دهید.

“Hardwork” یک سوم chimed در اضافه کردن یک سری از کف زدن دست و آتش شکلک بعد از پیام.

“چنین عیار” یکی دیگر اضافه شکوه پاسخ با دو قلب emoji.

به عنوان کسانی که به دنبال او در Instagram را می دانید, Sagra اغلب نوشته های عکس هایی از خودش را در لباس ورزشی می پوشند, بیکینی و لباس های دیگر است که نمایش او جا بدن. اواخر هفته گذشته این مدل را فقط هنگامی که او به اشتراک گذاشته تصویر که او را دیدم نشسته بر پاشنه های خود را در فضای باز به عنوان او sported یک جفت از کالوین کلاین لباس زیر کف. او زوج آن را با سیاه و سفید آستین بالا محصول که در معرض بلند و باریک میانی و محکم بسته abs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>