کلمبیا شرکت طرح تخت بیمارستان که تبدیل به یک تابوت در میان COVID-19 کمبود

یک کلمبیا شرکت تبلیغاتی است می آیند تا با راه های خلاقانه برای مقابله با این کمبود تخت های بیمارستانی و تابوت با تجربه در بسیاری از بیمارستان ها با توجه به کوروناویروس. رویکرد ارائه راه حل مقرون به صرفه برای کشور سخت-آمار COVID-19 بیماری همه گیر.

ABC نمایش گرفته است یک مشکل جهانی و نگاه آن را از زاویه دیگری است. آنها طراحی چند منظوره مقوایی تخت است که می تواند به عنوان یک تابوت اگر بیمار می میرد هر AP اخبار. تخت فلزی نرده در امتداد دو طرف شبیه به کسانی که در تخت بیمارستان. البته نرده نیز تابع به عنوان تابوت دسته باید به بیمار منتقل می کند.

تا همین اواخر, ABC نمایش اصلی دوره از کسب و کار کار بر روی تبلیغات. این شرکت است که در بوگوتا نیز مجبور به بسته باقی می ماند با توجه به این مستند در کلمبیا. کشور آمریکای جنوبی است فقط آمار 10,000 موارد تایید شده را علامت.

مردی که آمد تا با طراحی ABC نمایش’ مدیر

Rodolfo گومز. او می خواست برای ایجاد یک تفاوت زمانی که او را دیدم آنچه اتفاق می افتد در کلمبیا کشور پرو.

“خانواده های فقیر لازم نیست راه پرداخت برای یک تابوت” گومز توضیح داد.

گومز با نزدیک شدن به یک کلینیک خصوصی برای کمک به او را با طراحی تخت خواب تابوت و گفت که آن را می تواند نگه داشتن وزن 330 پوند در هر. او می خواست به فروش تخت به اورژانس درمانگاه که در آن تخت کمیاب شد و امیدوار به فروش آنها حدود 85 دلار در هر.

در ماه آوریل یک شهر در اکوادور فرار از تابوت در هر نگهبان. گوایاکیول آیا به اندازه کافی تابوت دفن مرده خود را. بیمارستان ها و سردخانه ها به سادگی فاقد فضایی برای ذخیره اجساد. خانواده ها شد و سپس مجبور به فروشگاه عزیزان خود بدن در خانه. پس از چوب تابوت سخت است و بسیاری نمی تواند استطاعت هزینه آنها نمی تواند دفن مورد علاقه خود را.

“فقط به شما یک ایده 480 گواهی مرگ صادر شده است از دیروز; 150 بدن هستند که هر روز در جمع آوری” یک اکوادور سیاستمدار تایید کرد.

از دولت اکوادور پس از آن توزیع شده 2,000 مقوا تابوت “به ارائه یک تهدید میکند به کسانی که می میرند در طول این بهداشت و درمان اضطراری است.”

اما به نظر می رسد به سوالات در اطراف نیرومندی از مقوا تخت بیمارستان. یک دکتر گزارش تعجب اگر مقوایی تخت شد و محکم به اندازه کافی برای استفاده در بیمارستان. او همچنین توصیه می شود که اجساد قرار داده و به تابوت تخت برای اولین بار باید مهر و موم شده در یک کیسه برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس بیماری است.

گومز می خواست برای اهدای 10 از تخت به تابوت کلمبیا Amazonas بخش. وجود دارد یک نیاز مبرم برای تخت های بیمارستانی در بخش. اما گومز نیز اذعان می کند که هنوز هیچ دستور قرار داده شده اند به صورت تخت و با او نمی داند که اگر آنها را همیشه مورد استفاده قرار گیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>