مربی پدر و مادر ملیله مدیر عامل شرکت استعفا داد ناگهان در میان شخصی سوء پروب

ملیله, Inc. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Jide Zeitlin. ملیله, Inc.

ملیله, Inc. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Jide Zeitlin یکی از معدود سیاه و سفید مدیران ارشد در میان شرکت های فورچون 500 استعفا داد از همه نقش در شرکت مادر به مربی کیت بیل زدن و استوارت ویتزمن در میان هیئت مدیره بررسی شخصی خود رفتار مربوط به یک مدل زن 13 سال پیش وال استریت ژورنال برای اولین بار منتشر شده در روز سه شنبه.

ملیله گفت Zeitlin استعفا کرده بود به “دلایل شخصی” پس از کمتر از یک سال در نقش. اما این مجله نشان داد که این شرکت در حال استخدام یک شرکت حقوقی قبل از استعفای خود را برای بررسی اتهامات مطرح شده توسط یک زن که متهم Zeitlin از نما به عنوان یک عکاس به فریب او را به یک رابطه عاشقانه در سال 2007.

همچنین نگاه کنید به: یک دوم Coronavirus محرک لایحه در حال آمدن است. در اینجا آنچه در آن می تواند برای شما معنی.

ملیله نشده است در پاسخ به یک پرس و جو توسط ناظر برای نظر بیشتر.

“در ماه گذشته یک زن من عکس و ارتباط با بیش از 10 سال پیش رسیده به رسانه های مختلف سازمان برای ابراز نگرانی خود را در مورد آنچه تا به حال رخ داده است” Zeitlin گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “من احساس مجبور به استعفا امروز به دلیل من نمی خواهم برای ایجاد حواس پرتی برای ملیله شرکت من مراقبت عمیقا در مورد.”

زن ملاقات Zeitlin در سال 2007 یک سال پس از او پیوست ملیله مدیره در یک وب سایت که در آن مطرح او به عنوان یک عکاس تحت یک نام مستعار یک فرد آشنا با این وضعیت گفت: این مجله. آنها بعد از آن وارد یک رابطه عاشقانه اما Zeitlin هرگز فاش ساخت هویت واقعی این فرد گفت.

در سال 2009 Zeitlin نامزد دریافت جایزه بود سپس توسط رئیس جمهور باراک اوباما به عنوان نماینده سازمان ملل در مالی تعمیرات اساسی. اما انصراف او از نامزدی و حتی بعد از آن تصویب شد کمیته روابط خارجی سنا. زن نقش خود را در خروج از مجله‘s منبع گفت.

Zeitlin به تصویب رسید از نیجریه و مطرح در آمریکا او فارغ التحصیل از کالج امهرست و مدرک MBA خود را از دانشگاه هاروارد کسب و کار مدرسه. قبل از پیوستن به ملیله او به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری برای Goldman Sachs برای دو دهه بوده است.

یکی از تنها چهار سیاه و سفید مدیران عامل در شرکت های فورچون 500 Zeitlin نیست و تنوع نژادی و برابری مبارزات در شرکت های بزرگ امریکا است. ماه گذشته او به دست اورد گسترده توجه برای نوشتن نامه ای به ملیله کارکنان در مورد حقوق مدنی و زندگی مهم جنبش است. نامه منتشر شده در ارتباط با.

ملیله گفت: رئیس امور مالی جوآن Crevoiserat خدمت خواهد کرد به عنوان مدیر عامل موقت در حالی که این شرکت به نظر می رسد برای جایگزینی دائمی. زمان عضو هیئت مدیره سوزان Kropf را به عنوان شرکت رئیس.

“[Zeitlin] led با هدف بی سابقه ای در طول این زمان. ما از او تشکر می کنم برای او انجام داده است برای این شرکت باقی می ماند متعهد به ادامه این کار مهم” Kropf گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

مانند بسیاری از آن نظیر خرده فروشی غول ملیله دیده است و آن کسب و کار فروشگاه غلت از شیوع کروناویروس. در این سال تا کنون سهام این شرکت کاهش یافته است بیش از 50 درصد است. پرده نقش دار است که انتظار می رود به گزارش درآمد سه ماهه دوم در اوت 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>