سی ان ان سانجی گوپتا حیرت زده کرد با تعامل بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دکتر Anthony Fauci

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که دو داروهای ضد مالاریا می تواند راه حلی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, Dr. Anthony Fauci که او نیز در حال حاضر در این مراسم خواست احتیاط تصحیح رئیس جمهور و بیان کرد که تنها وجود دارد “حدیثی” شواهد برای حمایت از این ادعا که مواد مخدر هستند و امیدوار کننده است.

اما تهمت قطع Fauci و گفت که “ما در حال رفتن به می دانم که به زودی” و اضافه کرد که دولت “میلیون ها نفر از واحد دستور داده است.” رئیس جمهور تکرار این ادعا در صبح روز شنبه جیر توصیف دو دارو به عنوان “تعویض بازی” و یک بار دیگر نشان می دهد که آنها می تواند به حل این بحران است. در هر داستان خام, سی ان ان, پزشکی, متخصص, سانجی گوپتا مورد تجزیه و تحلیل وضعیت.

سی ان ان لنگر جان شاه آغاز کرد و این بخش با پخش یک کلیپ از تعامل بین تهمت و Fauci, نشان می دهد که رئیس جمهور این است که قطع متخصص بود که گفت: “شما واقعا می توانید هر گونه قطعی بیانیه” در مورد مواد مخدر. گوپتا مبهوت بود تعامل است.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن ، که باور نکردنی بود برای دیدن این عقب و جلو,” او گفت: پادشاه اشاره به این که رییس جمهور به غیر از قطع و تصحیح Fauci — ساخته شده و تعدادی از ادعاهای دروغین در طول این کنفرانس است.

“اول از همه رئیس جمهور گفت که این مواد مخدر تصویب شد برای coronavirus دیروز نیست” گوپتا گفت.

“او گفت: وجود دارد بسیاری از شواهد نشان می دهد که چگونه امیدوار کننده آن است که وجود دارد یکی 20-فرد مطالعه در خارج از فرانسه است که دکتر تونی Fauci توصیف به عنوان ‘حکایتی است.'”

به عنوان داستان خام یادداشت Gupta را نگه ندارد و به نظر می رسد برای پیدا کردن خود را شوکه چگونه با اطمینان رئيس جمهور اصلاح یک متخصص پزشکی و پس از آن به اشتراک گذاشته شده ظاهرا اطلاعات نادرست ،

دیگر کارشناسان پزشکی را مورد انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی. در مصاحبه با MSNBC پخش در شنبه دکتر یوسف منصفانه پیشنهاد کرد که رئيس جمهور در جلسات مطبوعاتی ممکن است انجام بیش از آسیب خوب. با توجه به عادلانه مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش اطلاعات غلط در طول کنفرانس ها گیج کننده و حامیان وفادار خود را و به طور بالقوه قرار دادن آمریکایی ها در خطر است.

اعضای برجسته رسانه ها نیز انتقاد او رئیس جمهور را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس با لنگر Chris Hayes نتیجه رسید که ایالات متحده آمریکا است که در یک “رهبری بحران است.” با توجه به هیز آمریکا در مواجهه با بحران بهداشت عمومی و بحران اقتصادی اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به حمله به مطبوعات از در مقابله با بحران.

در طول روز جمعه در کنفرانس مثلا تهمت ناودان واشنگتن پست برای گزارش داد که سازمان های اطلاعاتی صادر شده هشدار در مورد یک پتانسیل همه گیر در ژانویه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>