سی ان ان برایان Stelter در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین وکیل است که به نام نظرسنجی سی ان ان “گمراه کننده علم آشغال’

سی ان ان‘s برایان Stelter مصاحبه جینا الیس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وکیل که امضا شد و در بس و دست برداشتن از نامه ارسال شده به شبکه خود بیش از یک بحث نظرسنجی.

Stelter معرفی الیس نشان می دهد که او مشاور حقوقی که به دستور شبکه خود را به جمع خود نظرسنجی که نشان می داد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی رقیب جو بایدن با 14 امتیاز.

الیس شروع او در برابر زخم زبان این شبکه گفت که “تنها دلیل” آنها تصمیم به انتشار یک نظرسنجی که در زمان خود نمونه کار از همه بزرگسالان به جای رای دهندگان و یا به احتمال زیاد رای دهندگان بود چرا که آنها در تلاش بودند به عنوان فعالان به جای روزنامه نگاران.

Stelter در موارد متعدد صحبت بیش از او و یا او را خواسته به او تعریف شکایات و جفت صحبت بیش از یک دیگر و/یا فریاد برای بخشی بهتر از 13 دقیقه.

شامل ضرب و جرح او در سی ان انشد این ادعا که هیچ ناظر انتخابات در این صنعت خواهد بود “پشت” این نظرسنجی که سی ان ان منتشر شده این ادعا که آن را “علم آشغال” و شبکه باید جمع شدن آن در صورتی که مراقبت جدی گرفته شود اخبار.

“نظر شما در مورد رای گیری و استانداردهای صنعت کاملا نادرست” Stelter مقابله.

“این مهم است به قطع زمانی که شما به اشتراک گذاری اطلاعات جعلی.”

در علاوه بر این به نظرسنجی الیس در زمان استثنا برای این شبکه انتخاب برای ادامه به انتشار anti-مغلوب ساختن پیشی جستن نظر قطعات با استناد به Stelter موضوع طرح دعوی در دادگاه در مورد “توهین آمیز” اظهارات او ساخته شده است که در برابر تهمت مبارزات انتخاباتی.

این اظهار نظر را برانگیخته بود توسط Stelter را پرس و جو که آیا این کمپین تا به حال یک استراتژی رسانه های گذشته از “ضد استراتژی رسانه ای” منتهی به نوامبر 3 انتخابات است.

“چه شواهدی دارید که حمله به رسانه ها در واقع به شما کمک می کند؟” Stelter سوال.

پس نظرات خود را در مورد دعاوی Stelter اشاره کرد که تهمت کمپین تحت پیگرد چندین شبکه برای آنچه آنها در نظر گرفته می شود غیر قابل قبول پوشش خبری نه فقط سی ان ان.

الیس’ نامه ای به شبکه ای که اصرار داشت که آنها عقب نظرسنجی مواجه شد با تمسخر توسط شبکه مدیر عامل شرکت به عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است.

نامه ای از سی ان ان‘s, معاون اجرایی رئیس جمهور و مشاور عمومی, دیوید Vigilante شد منتشر شده در سایت سی ان ان روز شنبه در پاسخ به تقاضا برای عذرخواهی.

با توجه به سی ان ان,مطالبات “متعدد نادرست و گمراه کننده ادعا می کند” و آن را “بلافاصله رد شبکه که توسط آن نظرسنجی.”

نظرسنجی سی ان ان نشان داد که رئیس جمهور 14 امتیاز پشت بایدن با 41 درصد از آینده نگر رای رقیب خود در آورده 55 درصد است. این نتایج آمد تنها چند ماه پیش از این به شدت مورد بحث نوامبر انتخابات عمومی که در آن تهمت را تلاش برای حفظ ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>