سی ان ان لنگر پرس تهمت سخنگوی روی شوخی در مورد کاهش Coronavirus تست: ‘این است که خنده دار به شما ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی آمد در سی ان ان ظاهر در دوشنبه فشرده برای پاسخ به اینکه آیا به اعتقاد او آن را “خنده دار” است که رئیس جمهور ساخته شده است آنچه که او گفت: یک شوخی در مورد کاهش coronavirus تست در زمانی که بیش از 120.000 آمریکایی درگذشت از ویروس.

تیم Murtaugh مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین خواسته بود لنگر Brianna Keilar در مورد اظهارات رئیس جمهور در یک تجمع در تولسا در این آخر هفته که تست برای coronaivrus نشان داد بیش از حد بسیاری از موارد مثبت است و او درخواست کاهش سرعت تست. سخن گفتن به خود جلب کرد انتقاد شدید یک مقام کاخ سفید بعد گفت: روزانه وحش که رئیس جمهور شد “بدیهی است که شوخی” که به هنگام سخن گفتن.

در این بخش در دوشنبه Keilar بارها و بارها خواسته Murtaugh که آیا او شخصا آن را پیدا خنده دار, با توجه به این که بسیاری از آمریکایی ها کشته شده اند از COVID-19. Murtaugh در ابتدا در پاسخ با مدارا متهم CNN قادر به تشخیص شوخی که تهمت بود ساخت.

“من درک می کنم بسیار وجود دارد یک حس شوخ طبعی در CNN center” Murtaugh پاسخ داد. “اما رئيس جمهور بود و شوخی. او سعی در نشان دادن این نکته که در زمانی که شما باز تست شما به طور طبیعی گسترش تعداد موارد مثبت است که شما تشخیص دهد.”

او در ادامه گفت او تعجب نیست که Keilar بود “یا قادر و یا تمایلی” به درک که تهمت بود از ساختن یک زبان-در-گونه سخن گفتن.

Keilar پاسخ داد که او آن را پیدا کند و خواسته Murtaugh اگر او در بر داشت شوخی خنده دار خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی جواب نداد به طور مستقیم به جای گفتن این که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود تا “نشان دادن نقطه” در مورد گسترش تست.

اما Keilar ادامه داد: به فشار برای پاسخ مستقیم.

“مرده است آمریکایی ها که بیکار آمریکایی است که خنده دار به شما؟” Keilar فشرده.

زمانی که Murtaugh پاسخ داد که Keilar می تواند “از آن 100 راه مختلف” او interjected می گویند: “و شما نمی خواهد آن را پاسخ دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است تحت انتقاد شدید خود را برای دست زدن به از شیوع کروناویروس از جمله آنچه منتقدان را به عنوان ناکافی تست. او نیز برای انتقاد از فشار برای بازگشایی اقتصاد آمریکا بیش از حد به سرعت با کارشناسان بهداشت عمومی گفت: عجله اجازه می دهد تا کسب و کارهای غیر ضروری به بازگشایی و امکان بزرگ و مجامع عمومی مانند مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در روز شنبه — تنها منجر به موج جدید در مورد. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نیز زیر آتش برای اشاره به رمان coronavirus به عنوان “کونگ آنفولانزا” یک نام است که منتقدان را تقبیح کرده اند به عنوان نژادپرست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>