سانتی متر خواستار ‘تمرکز ویژه دولت به Odisha

Bhubaneswar: Odisha وزیر Naveen Patnaik روز جمعه خواستار مرکز اعلام Odisha یک تمرکز ویژه دولت به عنوان آن است که اغلب در مواجهه با بلایای طبیعی است.

“با توجه به بلایای طبیعی مواجه شده Odisha را در نظر آسیب پذیری در برابر فاجعه طبیعی باید به عنوان یک معیار برای اعلام Odisha به عنوان یک تمرکز ویژه دولت گفت:” رئیس جمهوری در 24 شرقی منطقهای شورای EZC) نشست.

این EZC جلسه آغاز شده است و تحت ریاست اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در Bhubaneswar در روز جمعه.

Patnaik نیز خواست برای افزایش بانکداری teledensity و زغال سنگ خانواده سلطنتی در این جلسه.

“خانواده سلطنتی در زغال سنگ است تجدید نظر شده است از سال 2012. وجود دارد نیاز فوری به تجدید نظر خانواده سلطنتی در زغال سنگ و همچنین به اشتراک گذاری درآمد حاصل از انرژی پاک cess با دولت گفت:” Patnaik.

او همچنین خواستار اعلام ویژه اقتصادی بسته بندی برای سرعت بخشیدن به توسعه زیربنایی منطقه است.

“مناطق ما باید برخی از بزرگترین برنامه ریزی مناطق از کشور است. من تکرار من تقاضا برای گنجاندن هو Bhumij و Mundari زبان در هشتم برنامه اساسی,” او اضافه شده است.

او گفت که دولت فراهم می کند 50 درصد بودجه و زمین رایگان از هزینه در مهم راه آهن, پروژه, اما پیشرفت شده است بسیار آهسته است.

“اگر یک تجزیه و تحلیل در سراسر کشور انجام شده است برای teledensity بانکداری, تراکم راه آهن و جاده و تراکم شرق منطقه خواهد بود در پایین در همه این افراد که در لیست اتحادیه. وجود دارد نیاز به دو برابر تقسیم شده به این منطقه به طوری که آنها تا به معیار های ملی گفت: وزیر.

او گفت: این منطقه منجر حداکثر به ثروت معدنی کشور و به نوبه خود در تولید و امنیت انرژی کشور است. میوه ها از این ثروت باید تقویت رشد اقتصادی این منطقه و مردم آن گفت: وزیر.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>