پارچه و کاغذ و یا اسفنج: چه سبزترین تمیز کردن گزینه های خارج وجود دارد ؟

تعویض کردن واحد-استفاده غیر-زیست تخریب پذیر برای تمیز کردن پارچه با محیط زیست دوستانه آنهایی که کوچک است اما گام مهم به سبز صفر-زباله خانه است.

ارتقاء

منf شما به دنبال برای تنظیم مجدد خود را تمیز کردن یک راه برای راحتی کار پایداری را در زندگی روزمره خود است که با در نظر گرفتن یک نگاه در تمیز کردن تجهیزات. این اسفنج میکرو پارچه و حوله کاغذی است که ما با استفاده از همه کمک staggeringly از راه غیر-زیست تخریب پذیر سطل زباله. ما با استفاده از این محصولات روزانه و رفتن را از طریق چند تن از آنها در سال است. بسیاری از این محصولات ساخته شده پلاستیک و دیگر مواد شیمیایی خشن و یک بار دور انداخته تا پایان در محل های دفن زباله که در آن آنها می توان به ذرات کوچک است که خاک و آب آلوده.

اجازه دهید به بررسی و شکستن برخی از معمول استفاده می شود برای تمیز کردن اقلام است.

اسفنج و دستمال: دارد امتیاز برای راحتی سوپر جاذب اسفنج دستمال مرطوب یک برنده روشن. که آیا آن را از گرد و غبار و چربی و یا نشت این دستمال مرطوب پاک کردن همه آنها را. آنها ارزان و آسان برای پیدا کردن و ساده برای شستن و خشک کردن سریع. اما در اینجا مالش است: بسیاری از اسفنج ساخته شده از ترکیبی از مواد مانند پلی استر و سلولز است که باعث می شود آنها غیر-زیست تخریب پذیر و سخت برای بازیافت. بر خلاف طبیعی دریا اسفنج آنها به نام بعد از این مصنوعی دستمال مرطوب به دور از سازگار با محیط زیست به عنوان آنها را به کمک دفن زباله و آلوده آبهای اقیانوس.

به طور مشابه ما با استفاده از اسفنج برای تمیز کردن ظروف ساخته شده از کف آلود به رنگ زرد پلی استر با ساینده تمیز کاری سبز جانبی ساخته شده از پلی اورتان – نفت-بر اساس دفن زباله-گرفتگی مواد.

ممکن است سبز جایگزین مصنوعی اسفنج کسانی ساخته شده از طبیعی گیاهی سلولز و رایگان از رنگهای شیمیایی.

حوله کاغذی: در حالی که این حوله ممکن است زیست تخریب پذیر در خانه خود گودال کمپوست آنها دقیقا سازگار با محیط زیست دوستانه است. اول بسیار منظم مانند کاغذ حوله تکیه بر تفاله از باکره درختان. تخمین زده می شود که به ایجاد فقط یک تن از حوله کاغذی, 17 درختان استفاده می شود و بیش از 70 ، 000 لیتر آب آلوده شوند. دوم, حوله کاغذی اغلب تحت درمان با کلر-بر اساس bleach به آنها را پاک کردن ظاهر سفید. بعد از آنها دور انداخته و در یک شدت آلوده دولت آلوده به گریس دوده و گرد و غبار و باکتری ها آنها را خوب نمی نامزدها برای بازیافت. در نهایت, حوله کاغذی طراحی شده برای استفاده تک. عامل در تمام هزینه های انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای درگیر در مراحل مختلف تولید و بسته بندی جوراب زنانه ساقه بلند و حمل و نقل در سراسر نقاط…همه برای یک بار استفاده و آن را تبدیل به آنها را زیبا تلفات سنگین در محیط زیست است. پس برو سبز با کاهش تعدادی از حوله کاغذی استفاده می کنید و بازی شیر یا خط آنها را در خود زباله کمپوست هنگامی که شما انجام می شود.

میکرو پارچه: سبک سوپر جاذب و سریع خشک میکرو پارچه کار مانند سحر و جادو در هر خانواده سطح حتی بدون کمک از یک مایع تمیز کردن. در عین حال آن را مصنوعی و منسوجات ساخته شده از پلی استر و نایلون – هر دو نفت بر اساس محصولات. در حالی که دلیلی برای جلوگیری از استفاده از آن میکرو را آلوده کردن طبیعت حقيقت است. به عنوان ما در اینجا به ذکر مصنوعی و پارچه از قبیل پشم و میکرو پارچه برای تمیز کردن ریختن میکروسکوپی پلاستیکی الیاف با هر شستشو. این کوچک رشته پلاستیک فرار فاضلاب و جریان آزادانه به آب بدن به جایی که آنها در نهایت در داخل بدن ماهی به دام افتاده در بافت خود را. زمانی که ماهی است که انسان غذا خوردن را تا پایان با پلاستیک در بدن خود آلودگی سفر تا زنجیره غذایی. آن را نیز تخمین زده شده است که نوشیدن آب لوله کشی از دریاچه ها و رودخانه ها می تواند آلوده به microplastics.

پنبه و دستمال: قابل استفاده مجدد زیست تخریب پذیر و طولانی مدت پنبه حوله به نظر می رسد بهترین و زیبا ترین گزینه های سازگار برای گرد و تصفیوی. اما پنبه به سیاره خود-آسیب رساندن به خواص. کشت شده است به عنوان یک کشت خالص محصول اغلب با حجم زیادی از مواد سمی و آفت کش ها و علف کش ها است که می تواند مضر به خاک و آبهای زیرزمینی. ناکارآمد استفاده از آب در میان پنبه هند تولید کنندگان باعث می شود آن را آب فشرده محصول است. پنبه نیز بزرگ ردپای آب در سراسر زنجیره ارزش – از ضرب و شتم به رنگرزی و تولید محصول نهایی. بنابراین اگر شما سرمایه گذاری در تمیز کردن پارچه های ساخته شده از پنبه باکره, بهتر است به استفاده از آنها را به آرامی بشویید و آنها را با دقت با یک خفیف طبیعی مواد شوینده اجتناب از استفاده از نرم کننده پارچه که خود را کاهش جذب و استفاده مجدد از آنها را به عنوان بسیاری که ممکن است قبل از دور انداختن آنها.

که به ارمغان می آورد به خوبی, قدیمی, زمان مفتخر گزینه: upcycled ژنده پوش! همه ما باید یک توده ای از لباس های قدیمی, ملحفه و سایر منسوجات است که بیش از حد فرسوده به اهدا یا دست پایین. Upcycling و استفاده مجدد از آنها را به عنوان تمیز کردن ژنده پوش می تواند به طور قابل توجهی کاهش ردپای کربن خود را با اضافه کردن چند سال از عمر مفید این پارچه نگه داشتن آنها از زباله و گرفتن برخی از فشار بازار برای باکره پنبه و پارچه های مصنوعی. بنابراین مرتب از طریق کمد لباس خود را و شناسایی هر گونه لباس و ورق است که می تواند repurposed به عنوان تمیز کردن ژنده پوش. به یاد داشته باشید که برخی از پارچه های پنبه ای و کتانی در حال جذب بیشتر از گرمکن مانند پارچه بافی و یا پارچه های مصنوعی مانند پلی استر. بنابراین برنامه ریزی برای استفاده از آنها درآمده است. همه شما باید انجام دهید بعد آنها را کاهش دهد تا به راحتی اندازه بیت و سجاف لبه ها در صورت لزوم. با استفاده از این برای انواع اهداف از تصفیوی مادران برای پاک کردن سایر سطوح خانگی و لوازم و شما یک قدم نزدیک تر به پاک تر و سبزتر ،

بهتر است در هند صفحه اصلی طبیعی پاک کننده ها در حال حاضر در دسترس به صورت فله و قوطی های که به شما اجازه صرفه جویی در پول در حالی که شما صرفه جویی در این سیاره است. کاوش طیف کاملی از غیر سمی پاک کننده در اینجا.

ارتقاء


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر