بسته از سال 2006, مصر, قدیمی ترین هرم بازگشایی به بازدید کنندگان

یک نمای کلی را نشان می دهد گام هرم Djoser در مصر گورستان سقاره. MOHAMED EL-شاهد/خبرگزاری گتی ایماژ

به تازگی شما می تواند صحیح در رعایت آن احساس می کند تا حدی خطرناک به مراجعه بسیار قاچاق فضاهای عمومی. اما, آن را متوقف کرده بسیار خوش آمدید توسعه سیاسی و اجتماعی در مصر که در آن کشور قدیمی ترین هرم حدود 4,700-سال-آرامگاه قدیمی که تکمیل شد برای فرعون Djoser بود به تازگی بازگشایی پس از منزوی برای مرمت حدود 14 سال است. هرم نوسازی که در سال 2006 آغاز شد و به پایان رسید تا هزینه حدود 6.6 میلیون دلار بود که به شدت مورد نیاز با توجه به این واقعیت است که بسیار پیر ساختار تبدیل شده بود بسیار آسیب پذیر پس از ضرب و شتم توسط باد و یک سال 1992 زلزله که تقریبا منجر به فروپاشی کامل.

“امروز ما جشن اتمام پروژه دفع خطر و حفظ و بازگرداندن اولین و قدیمی ترین باقی مانده هرم در مصر” مصر گردشگری و آثار باستانی وزیر Khaled al-Anani گفت: در مراسم هفته گذشته است. Anani همچنین در مورد نوآوری های تکنولوژیک از Imhotep باستان معمار ساخته شده است که هرم Djoser یک واقعیت: “ما در هیبت به عنوان به چگونه او قادر به ایجاد این ساختار است که همچنان ایستاده برای 4,700 سال است.”

همچنین ببینید: قدیمی ترین نسخه از اولین کتاب مصور کشف شده در مصر

اگر شما یک مصر باستان متعصب کسی که علاقه مند در پرش راست در یک هواپیما به اتمام هرم در فرد شما قطعا باید ورزش احتیاط: با توجه به نیویورک تایمز اقصر سایت که در آن پادشاه Tutankhamen آرامگاه واقع شده است تبدیل شده مصر را صفر در نظر coronavirus. آن را ممکن است بهترین برای به تعویق انداختن خود مسافرت های بین المللی تا زمانی که این بیماری همه گیر است و بیشتر تحت کنترل است.

در هر صورت هرم از Djoser قطعا با شکوه برای مشاهده هر زمان که شما می توانید آن را نوسان است. نه تنها پروژه مرمت آن ساخته شده بیشتر ساختاری صدا هرم خود را در حال حاضر نیز بازسازی تابوت پادشاه Djoser خودش ساکن در داخل دیوارهای تاریخی خود را آرامگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>