کلینت ایستوود یکی از هالیوود معروف ترین چهره های محافظه کار. در این سال هر چند 89 ساله بازیگر و کارگردان اعلام کرده است که او می تواند حمایت از مایک بلومبرگ در انتخابات ریاست جمهوری. در مصاحبه با وال استریت ژورنال, ایستوود همچنین در مورد #MeToo جنبش خود را حرفه ای و دیدگاه های سیاسی خود را.

“بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که فقط مایک بلومبرگ در آن وجود دارد” ایستوود گفت: در مصاحبه.

این ریچارد Jewell کارگردان همچنین گفت که او شخصا شناسایی به عنوان یک آزادیخواه اما که او جهات ایده های افراد دیگر است و همیشه مایل به یادگیری. ایستوود همچنین گفت که “بعضی چیزها” مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده بود که او تایید شده است.

در نهایت هر چند ایستوود گفت که او احساس حقارت توسط “اذیت کننده” دولت از سیاست امروز است. او همچنین گفت که او خواست رئیس جمهور تهمت خواهد عمل “در بیشتر نجیبانه راه بدون tweeting و دعوت مردم به نام.” بازیگر و کارگردان گفت که او آرزو مغلوب ساختن پیشی جستن را حاضر به خود را به “آن سطح است.”

رسانه های اجتماعی در واکنش به ایستوود را تایید مخلوط شد. برخی احساس کردند که در حالی که ایستوود خوش بود به نظر او حمایت خود را از بلومبرگ یک اشتباه بود.

“هر کس می تواند نظر. ایستوود متفاوت است اما بلومبرگ نمی ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” یک کاربر نوشت.

دیگران اشتباه گرفته بودند توسط قاطر مدیر حمایت در بخش, چرا که او مورد حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از هیلاری کلینتون در انتخابات 2016.

در یک سخنرانی در ماه اوت سال 2016 ایستوود را نشان می دهد که او را برای رای دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن در آن سال انتخابات است. “من می خواهم برای رفتن برای مغلوب ساختن پیشی جستن… شما می دانید که علت [Hillary] و اعلام کرد که قراره دنبال اوباما, قدم به قدم” ایستوود گفت: هر خبرنگار هالیوود.

هنوز هم دیگران به نظر می رسید شگفت زده ایستوود تصمیم اما گفت که آنها همچنان به بازگشت رئیس جمهور تهمت به هر حال.

Clint Eastwood at the Republican National Convention.
  تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

ایستوود بدنام منتقد سرسخت باراک اوباما در طول جمهور سابق را دو نظر است. در سال 2012 او به گفتار معروف در کنوانسیون ملی جمهوری است که در آن او به یک مصاحبه به صندلی خالی, وانمود که اوباما بود که در آن نشسته است.

در جای دیگر در مصاحبه خود ایستوود در مورد جنجال در اطراف تصویر از نگار کتی Scruggs در ریچارد Jewell. در این فیلم Scruggs به تصویر کشیده شده است به عنوان داشتن معامله صورت نام یک مظنون انفجار در تلاش برای بمب گذاری در بازی های المپیک تابستانی 1996 در آتلانتا. Scruggs در سال 2001 درگذشت.

در این مصاحبه ایستوود گفت که Scruggs شناخته شده بود که آویزان در یک نوار آباد توسط پلیس که او شناخته شده بود که مورخ یک افسر پلیس است. مدیر گفت که آنها به سادگی تغییر جزئیات به طوری که Scruggs شد قدمت یک افسر فدرال. این مجله آتلانتا قانون اساسیکه در آن Scruggs به کار گرفته شد را رد کرده است که این تصویر شامل هر حقیقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im