Cleveland Browns شایعات: Odell بکهام Jr می تواند در حرکت دوباره

به عنوان کلیولند براونز ادامه بازسازی خود را بیش از offseason, شایعات در حال گرفتن بلندتر که برجسته گیرنده گسترده نیست بخشی از برنامه های خود را برای سال 2020 است. بحث همچنان ادامه دارد به جای آن که Odell بکهام جونیور در حال رفتن به در دسترس ساخته شده برای یک تجارت این offseason.

Bleacher Report‘s جو Tansey آیا نقطه در خارج وجود دارد به نظر می رسد گزارش های ضد و نقیضی در مورد اینکه آیا OBJ به پایان خواهد رسید تا در حال حرکت. ESPN رادیو بارت اسکات آمد در هفته گذشته و اعلام Browns’ طرفداران آن را شنیده از او, اولین, بکهام در حال رفتن به داد و ستد شود. اسکات نمی ارائه هر گونه ایده در که او ممکن است در نهایت معامله می شود اما روشن ساخته است او با شنیدن گیرنده در معامله بلوک شد “واقعی است.”

در سمت تلنگر, که, Yahoo Sports‘ چارلز رابینسون باور نمی بکهام است کسی کلیولند است از جان گذشته برای مقابله. رابینسون اضافه شده به او گفته شد که پس از سر مربی جدید کوین Stefanski در آورده بود “همه چیز شده اند بسیار مثبت” برای هر دو طرف.

به نظر می رسد بسیاری از بحث یا بکهام یا Browns دیگر گیرنده گسترده در جارویس Landry در حال رسیدگی است که با این تیم چیدن سابق آتلانتا تنگ پایان Austin هوپر در آژانس رایگان. اما Tansey امتیاز نگه داشتن بکهام در شهر به معنای Stefanski مجموعهای از سلاح های تهاجمی در اطراف کارفرمایی بیکر میفیلد.

Odell Beckham Jr. signals to Browns fans
  گرگوری Shamus / گتی ایماژ

اگر هر کس می ماند, قرار دادن, Mayfield اند بکهام, Landry هوپر و تنگ پایان David Njoku به پرتاب. بر روی زمین Kareem شکار و نیک Chubb می تواند باعث مشکلات برای دفاع. هر دو OBJ و Landry موفق به پیشی بگیرد 1,000-حیاط علامت گذاری از طریق هوا در 2019 با Landry, پیشرو تیم در پذیرایی با 83.

این Browns وارد فصل با به همان اندازه خوش بینانه توهین آمیز اعتیاد به مواد مخدره اما میفیلد مبارزات با رهگیری محدود یک فصل که قرار بود به مناسبت بازگشت به پلی آف برای مرگ حق رای دادن.

برخی پیش بینی ها حتی تا به حال آنها را تحت سپس اول سال سر مربی فردی آشپزخانه رقیب برای سوپر باول تولد. یک 6-10 کمپین و rumblings که چند تن از بازیکنان از جمله بکهام راضی نبودند با هفته-به-هفته تهاجمی gameplans در نهایت منجر به آشپزخانه شدن بوت.

نسبت به پایان سال چند Browns بازیکنان شد بنا به گزارش صحبت در مورد مایل خارج از شهر به دلیل چگونه چیزهای بد به حال بدست در محل باشگاه وانجمن. بکهام شایعه شد به یکی از اعضای تیم گفتن بازیکنان مخالف او می خواست آنها را به تیم خود را به تجارت برای او. با سر مربی جدید در شهر ممکن است Odell بکهام جونیور و کلیولند براونز آماده برای یک نام تجاری جدید روز. آنها همچنین ممکن است کشتی او به منظور ادامه بازسازی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>