کلودیا Tihan سنگ اندک سفید لباس شنای زنانه دوتکه در ساحل, در آخرین Instagram Update

کلودیا Tihan به او در زمان Instagram صفحه امروز و آپلود جدید و بسیار گرم عکس ساخته شده است که طرفداران او دیوانه. کانادا مدل تصمیم به مطرح در ساحل در یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه نمایش گذاشت که او قاتل است.

کلودیا استفاده می شود برای نشان دادن پوست در رسانه های اجتماعی و آخرین به روز رسانی هیچ تفاوتی ندارد. او نمایش خود را باب روز پشت به دوربین بود و با او عکس پاهای روی شن و ماسه. او خم زانو های خود را و جمع پاهای او را زیر بدن او. زاویه نمایش مشخصات خوبی از انحنا در پشت است که میبینیم برخی از بینندگان. این گیج کننده قرار داده و هر دو دست او را در ران و نگاه بیش از شانه خود را با یک شرجی زل زل نگاه کردن.

نمایش خیره کننده از اقیانوس آرام خط ساحلی و آسمان آبی تشکیل شده پس زمینه خود را. این عکس به نظر می رسد به خود گرفته اند و در سراسر اواخر بعد از ظهر هنگامی که خورشید در حال غروب بود. طلایی آفتاب او روشن پوست بی عیب و نقص ساخت آن تب و تاب بودن.

در تصویر, کلودیا عینک سفید دو تکه لباس شنا. بالا به نظر می رسید به ویژگی های کلاسیک balconette فنجان که امن او کافی سینه در محل. از آنچه قابل مشاهده بود جامه نگاه محض و unlined. این لباس شنا افتخار تسمه باریک شبیه به یک بند است که چسبیده به شانه های او برجسته او تکیه اسلحه.

او sported مطابق بند که کاملا به نمایش گذاشت او را پرت ، تسمه نشسته بالا بر روی باسن خود را برجسته خود را دور کمر باریک و باسن.

کلودیا بلند, سبزه, مو کاهش یافت و در پشت او و به ظاهر چپ unstyled به عنوان به پایان می رسد به نظر می رسید از شنا. او به نظر می رسد به خندق طلا و جواهر که به او منحرف کردن بیننده از او ultra-آشکار ساز و برگ.

کلودیا نوشت: یک عنوان در مورد چگونه او از دست رفته در حال شنا لباس. آخرین رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری یک ضربه بزرگ با او مشتاق تحسین است. پست به دست آورده بیش از 89,100 دوست دارد و بیش از 170 نظرات در کمتر از یک روز بودن در زندگی Instagram. پیروان از سراسر جهان هجوم آورده و به بخش نظرات به دوش خود را با پیام های مختلف. طرفداران بی شماری به او گفت که او دیوانه, داغ, در حالی که برخی دیگر raved در مورد زیبایی او.

“این تصویر شگفت انگیز است!! شما مانند یک کودک” یکی از طرفداران او نوشت: اضافه کردن یک قلب قرمز emoji در پایان دهید.

“شما بسیار زیبا هستند. شما الهام بخش من و کسی که من می خواهم به. یک بسته کامل” یکی دیگر پیرو اظهار نظر.

“لباس روشن یا خاموش شما sh*t. خیره کننده و ظریف به عنوان یک گل” یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر اضافه شده است.

“شما مانند یک الهه در این شات. تا من می توانم معامله” gushed یک چهارم تحسین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>