کلر کرولی Stuns در تمرین دنده او به عنوان پست های توانمند سازی پیام به خودش جلوتر از ‘لیسانس’ سفر

کلر کرولی مطرح در تمرین دنده او به عنوان منعکس شده در زندگی او پیش از سفر خود را برای پیدا کردن عشق در لیسانس.

ABC ستاره خواهد شد که بنا به گزارش شروع تولید در فصل گل سرخ پر قدمت نشان می دهد “بسیار زود” به اشتراک گذاشته شده یک عکس جدید به او Instagram صفحه ای که نشان داد او ایستاده در راهرو و به دنبال در جهان است. در عکس های 39 ساله لیسانس ستاره عینک فرم اتصالات ساق پوش, قرمز و سفید نابود و لگدمال تمرین مخزن که نشان داد بدن مناسب خود را به عنوان او gazed در خارج در یک روز آفتابی.

در عنوان به پست کلر مشترک یک پیام قوی به خودش در مورد ارزش خود و مراقبت از خود است که به نظر می رسد در راستای سفر قریب الوقوع او در لیسانس. کلر اعتبار نثر به شاعر و نویسنده روبی Dhal.

در نظرات برای پست طرفداران و پیروان از جمله کارشناسی ملت جانبازان اولیویا Caridi و Tenley Molzahn, در واکنش به کلر پیام و عکس خیره کننده. چند طرفداران سوال اگر این خواهد بود که کلر آخرین عکس قبل از The لیسانس تولید کنندگان را به او تلفن دور و ماهوت پاک کن زدن و او را به یک محل جدا و شروع به تیراندازی او فصل ABC دوستیابی نشان می دهد.

“تو رو به این دختر. نمی توانید صبر کنید برای تماشای شما!” Caridi نوشت.

“بروید و اجازه دهید نور خود را درخشش! شما رو این!” یکی دیگر پیرو اضافه شده است.

“برو خود را مرد کلر!!!!!” یک سوم فن نوشت.

“خیلی هیجان زده برای شما کلر! همچنین خود را bod و لب به لب نگاه [داغ]!” یکی دیگر اضافه شده است.

چند طرفداران دیگر نوشت که آنها نمی توانید صبر کنید برای تماشای کلر سفر وقتی لیسانس در نهایت باعث می شود آن را به هوا و امیدوارم بعد از این سال پس از یک تاخیر طولانی با توجه به کروناویروس بهداشت بیماری همه گیر.

شما می توانید ببینید کلر عکس و متن کامل او الهام بخش پست زیر.

کلر جدید عکس اولین عکس او نوشته شده است به Instagram در نزدیک به دو ماه. آخرین عکس به اشتراک گذاشته شده در روز در ماه مه و اوایل ماه ژوئن او به اشتراک گذاشته یک مربع سیاه و سفید در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

در واقع عکس جدید با بازتاب پیام اتحاد همه نشانه های یک نهایی Instagram به اشتراک گذاری جلوتر از لیسانس. آن را در حال حاضر اعلام شده است که کلر و او خواستگاران تست خواهد شد برای COVID-19 و قرنطینه جلوتر از رویای خود را در تاریخ پس این می تواند یک نشانه است که روند آماده برای شروع.

اسپویلر پادشاه واقعیت استیو به تازگی به طعنه که کلر و او را پس از تاریخ مقرر به مقصد پالم اسپرینگز در اطراف جولای 9 به قرنطینه برای یک هفته قبل از فیلمبرداری شروع می شود در جولای 17 با توجه به جهان وطنی. لیسانس وبلاگ نویس همچنین اظهار داشت که لیسانس را فیلم برداری می شود در ریتز کارلتون رانچو مایراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>