کلر کرولی نشان می دهد که چرا او خود را نگه داشته Juan Pablo فروپاشی لباس شب Teases حماسه 2.0 لباس برای ‘لیسانس’

کلر کراولی می گوید او را نگه داشته و لباس او هنگامی که او گفت Juan Pablo Galavis در لیسانس و شش سال پیش. آینده لیسانس ستاره مشترک یک عکس به یاد فیروزه, فیروزه مصنوعی, لباس شب, او در طول فروپاشی با ABC پیشرو و او توضیح داد که چرا او هنوز هم صاحب آن است.

کلر 38 ارسال شده یک عکس از او معروف لباس در Instagram داستان بیش از آخر هفته با توجه به سرگرمی امشب. دیرین طرفداران را فورا تشخیص شانه آبی لباس شب طلایی پولک دوزی در سراسر وسط چرا که آن را پوشیده بود در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات در کارشناسی تاریخ است. در یک عنوان به عکس کلر نوشت که او نگه داشته و چون این یک یادآوری از قدرتمند ترین لحظات در زندگی خود.

“تمیز کردن دیوارهای امروز… نگاه آشنا نیست؟!” کلر زیر نویس عکس از یک شانه لباس شب. “سرگرم کننده واقعیت: کل زیپ است خرد شده و غیر قابل استفاده چون من پاره پاره این لباس به عنوان به زودی به عنوان من در ماشین.”

کلر و سپس در ادامه به فاش کردن دو دلیل چرایی او را نگه داشته و لباس او به عنوان نام-بررسی کارشناسی ملت سبک کاری Fetman.

“1) کری دست تزیینات از این و آن به معنای جهان به من” کلر نوشت: از شب. “2) آن توانمندسازی ترین لحظه زندگی من است.”

لیسانس زیبایی نیز طرفداران چپ با یک لباس برای آینده: “فقط صبر کنید تا وقتی که شما ببینید من کلر 2.0 لباس.”

لباس اصلی پوشیده بود با کلر برای Juan Pablo Galavis’ آخر رز مراسم در سال 2014. پس از خوان پابلو ریخته او برای نیکی فرل کلر معروف انداخته در ونزوئلا بازیکن فوتبال و به او گفت که او از دست رفته احترام به او و پس از او سرد تبدیل به زیر پرشور شیب در اقیانوس است.

“من فکر کردم من می دانستم که چه نوع از شما بودند” کلر گفت. “چه شما فقط به من از طریق رفتن? من هرگز می خواهم بچه های من داشتن یک پدر مثل شما.”

به عنوان کلر هجوم خاموش, Juan Pablo معروف گفت: او خوشحال بود که او را انتخاب کنید او را.

لیسانس طرفداران ممکن است به یاد بیاورید که همه چیز چپ چپ رفت برای کلر و خوان پابلو پس از آنها رفت و در یک بحث بداهتا سفر به ساحل. پس از سرقت اواخر شب جیغ وداد بازی کردن در اقیانوس با ساکرامنتو, hairstylist, پدر تنها Juan Pablo اقدامات خود پشیمان و شرمنده کلر برای روبرو می شوند. در زمان کارشناسی میزبان کریس هریسون گفت: TV Guide که حتی نشان می دهد تیم تولید شد اشتباه توسط Juan Pablo دست زدن به این وضعیت است. هریسون گفت که حتی اگر Juan Pablo سعی کردم به عذر خواهی او هرگز واقعا درک چگونه “ارزان” او ساخته شده کلر احساس.

شش سال بعد کلر را نگه دارید قدرت به عنوان لیسانس. اما متاسفانه از آن می تواند در حالی که قبل از طرفداران برای دیدن بعدی او لباس. کلر فصل لیسانس شده است را در خود نگه دارد با توجه به COVID-19 بحران است. هریسون به تازگی اعلام کرد فیلمبرداری نمی رزومه تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار وجود دارد و در حال حاضر هیچ جدول زمانی در دید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>