کلر Foy و مت اسمیت دوباره ‘ریه’ به صورت یک Livestream با پیر ویک

مت اسمیت و کلر Foy انجام در قبل از COVID-19 نسخه از ریه ها. هلن Maybanks

وجودی ترس ازدیاد جمعیت و گرم شدن کره زمین: دانکن مک میلان جدید بازی ممکن است به نظر می رسد مانند یک نور شب در تئاتر. با این وجود او ادعا میکند یک چیز است: “من قول می دهم که خنده دار است.”

پس آن فروخته اجرا در اولد ویک در لندن Macmillan را جدید بازی ریه ها بود که خود را stateside کچ در بم این بهار با آوردن آن دو از انگلستان بزرگترین ستاره از صفحه نمایش و مرحله Claire Foy و مت اسمیت. زمانی که COVID-19 ضربه دو-hander که آهنگ یک زن و شوهر را در فرایند تصمیم گیری یا نه به یک کودک در عصر تغییر آب و هوا قرار گرفت نامحدود نگه دارید. در حال حاضر قدیمی ویک اعلام کرده است که بازی را برای بازگشت به خانه—جسمی و عملا. هر شب از 28 ژوئن تا جولای 4, حداکثر 1000 بلیط خریداران را به تماشای یک livestreamed عملکرد نشان می دهد با فروش بهره لندن تئاتر است که در نیاز بزرگ پس از همه گیر رخ داد.

همچنین نگاه کنید به: لندن تئاتر ملی قطاری از Dramedy از سیاست بریتانیا در این خانه’

انجام به صورت آنلاین بینندگان Foy و اسمیت دوباره به اشتراک گذاری این مرحله اما این بار کار با شش پا از فاصله بین آنها, آوردن مناسب برای در حال حاضر موضعی نشان می دهد.

“من زده شد یک سوال که شخصیت ها نگه داشته به آینده را به’ما خوب است ؟ —و ناکافی بودن شواهد و مدارک آنها در حال حاضر برای دفاع از خود” مک میلان گفت, ناظر, صحبت کردن قبل از coronavirus به حال تعطیل نصف جهان اما با کلمات است که قطعا طنین انداز در حال حاضر (این قطعه در اصل برنامه ریزی شده برای اجرا قبل از اولین نیویورک از ریه ها در بم قبل نشان می دهد لغو). “در این سطح بازی یک کمدی در مورد یک زن و شوهر تصمیم گیری یا نه برای تبدیل شدن به پدر و مادر” مک میلان گفت. “اما آن را نیز یک طنز در مورد غرب لیبرال ریا و صادقانه بیان اضطراب من در مورد جهان ما یک اضطراب است که من فکر می کنم بیشتر به اشتراک گذاری در حال حاضر بیش از در سال 2008.”

به عنوان جهان ما مکث و COVID-19 روشن چقدر از تاثیر انسان بر محیط زیستاین بازی دستاوردهای جدید فوریت درخواست چگونه یکی می تواند مسئولانه وجود دارد بر روی یک سیاره که منابع محروم شده اند و که سوخت وابسته به پیشرفت آن را دشوار است به کاهش ردپای کربن ما. اما در سطح گسترده تر در این بازی هدایت جهانی تم پیچیدگی روابط و انتخاب ما را به جلب رضایت شرکای ما و خودمان. بهتر است که برای تجسم یک جفت از بازیگران که یاد زن و شوهر به صفحه نمایش کوچک در سراسر جهان است.

Foy و اسمیت ستاره تاج که آمیزش انرژی است که در بسیاری از راه های مسئول است که Netflix بکشد نشان می دهد, موفقیت, تصویر unnamed, everyperson شخصیت های مبارزه با خود را (و خود سیاره) آینده است. تصفیه شده به عنوان آنها بر روی تاجدر اینجا آنها بازی شخصیت های معاصر تجارت در سلطنت محدودیت برای یک محکوم در جهان محدودیت.

“مت و کلر هستند فوق العاده” مک میلان گفت. “ریه های بالا سیم عمل می کنند—آن را فقط دو اجرا برای کل مدت هیچ تغییر صحنه به بهبود می یابند در هیچ مناظر و یا غرفه و یا تغییرات صحنه و لباس. شخصیت بحث در یک صد مایل در ساعت و از طریق حیطه احساسات. من نوشت: این بازی به عنوان یک هدیه و یک چالش برای بازیگران و آن نیاز به یک درجه ای از مهارت است که این دو کاملا اند.”

مشهور جهان, مشهور هر چند آنها Foy و اسمیت نه بازیگرانی که استراحت در laurels خود و نه آنهایی که تلفن آن را در هر شب. “آنها بسیار با تجربه تئاتر بازیگران و آنها خیلی سخت کار کرده و حتی قبل از شروع تمرینات و اغلب در ادامه به اجرای خطوط پس از تمرینات به پایان رسید” نمایشنامه نویس اضافه شده است. “آنها را بررسی و با یکدیگر قبل و بعد از هر عملکرد و تجزیه و تحلیل آنچه که می تواند بهتر رفته است و چه اکتشافات جدید آنها می خواستم به نگه داشتن است و عملکرد است.”

وجود دارد مهم دیگر سایه ای که رنگ قطعه: “آنها هر دو بسیار خنده دار” مک میلان گفت. “هر لحظه و هر حرکت یا جنبش شده است طراحی شده با دقت. این یک شادی واقعی در اتاق تمرین با این شرکت و برای دیدن آنها را به اشتراک گذاری آن با مخاطب است.”

پس از یونانیان پخش به مدت طولانی منعکس اجتماعی نگرانی های زمان ما و پس از آن احساس می کند بجا است که بیشتر تغییر آب و هوا نقش ظاهر شوند و اعطای دسترسی مخاطبان به تغییر دیدگاه در این موضوع مهم باشد خارق العاده (با مادلین جورج طوفان دایان سال گذشته در نیویورک تئاتر کارگاه) استعاری (لوسی کیرکوود تونی-نامزد کودکان در برادوی) و یا حتی داده محور (مانند مک میلان قبلی کار 2071, دراماتیزه سخنرانی از دانشمند انگلیسی Chris Rapley آب و هوا در پژوهش). هر کار غیر قابل انکار می شود با فشار دادن بیشتر از گذشته است.

من کانال من اضطراب به نوشتن من; که در آن نقش طنین انداز با مردم باعث می شود من احساس می کنم کمتر دیوانه و تنها” مک میلان گفت. “من امیدوارم که این نقش را به مخاطبان کمتر احساس دیوانه و به تنهایی بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>