شهرستان باله طرفداران و رقصنده دوباره گذشته پیروزی از طریق آنلاین فصل بهار

استرلینگ Hyltin و جوزف گوردون در جروم رابینز’ Afternoon of a Faunبخشی از NYCB را 2020 فصل بهار آنلاین. ارین Baiano

فصل گذشته, New York City Ballet سپاه ده رقصنده باله امیلی Kikta تماشای هر نشان می دهد از George Balanchine را آلگرو Brilliante از بال ها در حالی که او گرم برای قطعه بعدی در برنامه است. در آوریل 21, او در نهایت قادر به دیدن آن از دیدگاه مخاطبان عضو. یک سال 2017 ضبط باله جریان آنلاین به عنوان بخشی از New York City Ballet جدید “دیجیتال فصل” پاسخ این شرکت به کروناویروس تعطیلی که به شکل یک برنامه هفتگی از اجراهای ضبط شده از فصل قبل در مرکز لینکلن همه در دسترس است به توان از امنیت خانه خود را. NYCB یکی از چند شرکت باله قادر به نگه داشتن خود را از رقصندگان از بیکاری برای هم بودن اما بودن benched برای آینده قابل پیش بینی نبوده است آسان برای محرک مانند Kikta و همکار شرکت عضو است. حداقل دسترسی آنلاین به این اجرای آنهایی که آنها به طور معمول خواهد بود, رقص, در مورد حق در حال حاضر ارائه می دهد رقصنده و مخاطبان به طور یکسان یک درجه از آرامش و دلتنگی.

باله شرکت در فصل بهار است که اغلب پر از مخلوطی از هیجان انگیز طراحی رقص برای اولین بار و یاد اساسی از باله واژگان. رقصنده به تازگی از فندق شکن اجرا و مختصر خود را ارائه زمستان محصولات آماده به انجام چیزی نیست که شامل sugarplums. و برای طرفداران باله شهر نیویورک باله بهار ارائه شده است که معمولا به عنوان نزدیک به عنوان یکی می توانید به یک اعتماد کامل شب از تئاتر است. و که شامل فرز مورد در تازه آب و هوای گرم با منظره مرکز لینکلن چشمه و یا با بهره گیری از یک ترکیب در بالکن بین اجرای برنامه توسط بهترین و درخشان ترین رقص جهان است. در فصل بهار معمولا سرگرم کننده ترین از تمام رقص های فصل.

همچنین نگاه کنید به: جریان کلاس های رقص توسط بهترین اساتید از خانه (که در آن هیچ کس می تواند شما را ببینید)

آن را نیز معمولا با دقت برنامه ریزی شده و اعلام کرد که بیش از یک سال در پیش است. البته در این سال است که متفاوت از دیگران است. به عنوان شما را بکشد هفتم خمیر ترش نان از فر شما ممکن است تعجب در مورد حق در حال حاضر اگر شما همیشه قادر خواهید بود برای رفتن به یک تئاتر دوباره. همیشه نشستن شانه به شانه با کسی که ظاهر losanges به دهان خود را برای سرکوب مخل اما بی ضرر سرفه در حالی که ارکستر هوا گرم تا برای عمل ، شاید نه در حالی که برای. اما همه ما در حال پیدا کردن راه هایی برای وفق دهند. و هر باله نیویورک هنری کارکنان برنامه ریزی شده بود برای این فصل بوده است و از پنجره به بیرون پرتاب و به طور کامل به طور کامل آنلاین فصل شده است سرپرستی در یک متفکر تلاش برای آوردن مخاطبان فقط با روشنایی ضعیف تابیدن از تجربه تئاتر زندگی می کنند.

تیلور استنلی و اعضای NYCB در George Balanchine را آپولوجریان به عنوان بخشی از NYCB آنلاین فصل بهار. ارین Baiano

مرکز لینکلن بسته درهای خود را در ماه مارس با شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و NYCB خود را اعلام کرده دیجیتال نجومی در مارس 20. فصل متشکل از شش هفته برنامه های در حال اجرا را از طریق مه 29, با اجرای جریان شش روز در هفته در YouTube, Facebook و وب سایت خود را. تا کنون آنها نشان داده ایم Balanchine کلاسیک مانند گزیده ای از غربی سمفونی و چهار طبایعجروم رابینز’ Afternoon of a Faun و فانتزی رایگانو برخی جدیدتر کار می کند مانند جاستین پک را برجک. در حالی که دیجیتال نجومی است نه اجتناب از تلفات و از دست دادن قبل از Covid نجومی صف—وجود مجموعه ای به شدت پیش بینی شده برای اولین بار از پک و افزایش طراح رقص Jamar رابرتز اول خود را برای شرکت—آن را به طور کلی رضایت بخش مجموعه ای است که احساس می کند مانند آن را به طور خاص طراحی شده برای کنسول عزاداری مخاطبان با به خوبی شناخته شده کلاسیک.

اما در حالی که مخاطبان به تماشای باله از محل های مختلف اما در نهایت همان (اگر نه بهتر) دیدگاه—این NYCB دیجیتال نجومی نشان دهنده چیزی متفاوت برای شرکت رقصنده که در حال حاضر در گیر در خانه با فضای محدود خود را بزرگ allegros. “برای ما آن را به خوبی به برخی از حالت عادی از عملکرد. آن را به خوبی برای تماشای این را نشان می دهد و برای من شنیدن این ارکستر و مراسم آن است که در حال حاضر نوع بزرگ” Kikta می گوید. این هم یک لحظه به تأمل در آنچه که می شده اند. “من تا به حال بسیار سرگرم کننده فصل به انتظارنشسته بودند با نقش من را در برجسته شده است اما نقش من راحت است و می توانید از آن لذت ببرید با است.” در حال حاضر به جای رقص نقش Hipployta در A Midsummer night’s Dream, Kikta چسبیده به یک regimented در خانه ورزش, برنامه ارسال عکس از گربه خود را Lupin به Instagram و ساخت محتوای ویدئو برای شرکت با همکار رقصنده و نامزد پیتر واکر کسی که با او قرنطینه.

دیجیتال فصل نیز ارائه شده رقصندگان این فرصت نادر برای تماشای این باله از دیدگاه مخاطبان از جمله تماشای اجراهای خود ، برای رقصنده اصلی تیلور استنلی که رقصید نقش سرب در دیجیتال عملکرد Balanchine را آپولو در آوریل 28, او می گوید: “پس از آن جاری می شود یک سال بعد از آن انجام شد و من قادر به فقط لذت بردن از تماشای آن را برای آنچه در آن بود و از آن لذت ببرید به عنوان بخشی از این لحظه: دیدن آن را به عنوان چیزی که در دسترس است برای هر کسی و هر کس به تماشای بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در جهان هستند.” با جاستین پک را برجک استنلی قبلا تماشای هر عملکرد آن از بال. “من توسعه یک رابطه با قطعه من از تماشای آن در هر زمان. البته این جزئیات متفاوت جریان, اما آن را به من به ارمغان آورد که به جای بودن در بال.”

این سخت است برای گفتن که شهرستان باله رقصندگان را به مرحله, اما در حال حاضر همه آنها در حال پیدا کردن راه هایی برای مقابله, همراه با بقیه از ما. پس همه با هم شش شب در هفته رقصنده و مخاطبان به طور یکسان می توانید به YouTube و یادآوری شود اگر فقط برای یک لحظه کوتاه از آنچه آن را مانند به تماشای هنر بزرگ از یک شرکت بزرگ در یک تئاتر بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>