سیندی پرادو به نظر می رسد سیگار کشیدن در یک تلویزیون نحیف سینه بند ورزشی & Sweatpants

سیندی پرادو tantalized او 1.4 میلیون Instagram followers با آخرین Instagram به اشتراک گذاری که در آن او نشان داد او شکل مناسب در یک بازی گاه به گاه هنوز سکسی گروه. سیندی ارسال شده چند عکس که گرفته شد در حالی که او در خارج در میامی فلوریدا به عنوان برچسب جغرافیایی نشان داده شده است.

سیندی راه می رفت و در امتداد پیاده رو در خیابان صف با ماشین ها و درختان نخل اضافه کردن سبزی به قاب. او را لرزاند نحیف سینه بند ورزشی که به سختی موفق به پوشش کافی دارایی. پوشاک حال پایین برش یقه که نشان داد یک مقدار جدی از رخ و تسمه نازک که کشیده بیش از شانه اش. پارچه نازک تحت پوشش سینه او اگر چه کوچک بالا سمت چپ یک اشاره از underboob بر روی صفحه نمایش. او باب روز abs نیز بر روی صفحه نمایش کامل در نگاه.

سیندی زوجی فوق العاده سکسی سینه بند ورزشی با برخی از ساده و خاکستری sweatpants که تا به حال با تسمه الاستیک. تسمه شلوار نشسته درست در زیر ناف او و رنگ پارچه گذاشتم بیش از او باب روز, پاها, بدون چسبیده بیش از حد محکم به آنها.

مدل لباس بلند با قفل سقوط به پایین قفسه سینه خود را در tousled امواج و او به پایان رسید نگاه با چند لوازم جانبی. به عنوان او در آفتاب او قرار داده بر روی یک جفت از دور عینک آفتابی با بیانیه فریم. او همچنین اضافه شده یک جفت گوشواره و چندین گردنبند شامل یک آویز گردنبند که جلب توجه بیشتر به رخ.

سیندی برگزار شد یک نوشیدنی در یک دست و مشترک در مورد نوشیدن او جرعه جرعه با پیروان خود در عنوان ،

دومین ضربه محکم و ناگهانی گرفته شد و از نزدیک چشم انداز و مدل لباس seductively کشیده پایین یک طرف از sweatpants او به عنوان مطرح شده برای دوربین است. نزدیک نیز نشان داد که سینه بند ورزشی او تا به حال دو تسمه نازک کشش اطراف او, از پشت, در معرض پوست حتی بیشتر. در عکس نهایی در این سری از تصاویر او در روند گرفتن یک جرعه از نوشیدنی.

او پیروان کاملا عاشق سوزان به روز رسانی و پست دریافت بیش از 23,800 دوست دارد ظرف پنج ساعت است. همچنین متصلب تا 254 نظرات در همان زمان.

“شما جدی در اهداف!!!!!” یکی پیرو اظهار نظر.

“شما طبیعی, زیبایی, مدل لباس, مدل” یکی دیگر از فن نوشت از جمله سه نفر از emoji در نظر.

“شما یک الهه” یک سوم فن اظهار داشت.

“سکسی و زیبا و داغ” دیگر اضافه دوش گرفتن خود را با تعارف.

دیروز عنوان The Inquisitr گزارش سیندی flaunted منحنی او در آنچه به نظر می رسد یک نقطه مشابه ایستاده در پیاده رو با ماشین ها و درختان نخل در پس زمینه قابل مشاهده. به جای تکان دادن زنگ های خنثی اما او نشان داد او خورشید را بوسید پوست در پر جنب و جوش, صورتی, محصول بالا و مطابق بالا waisted ساق پوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>