سیندی کرافورد Rande Gerber اجازه خریدار انصراف از معامله برای مالیبو خانه با توجه به کروناویروس

cindy crawford rande gerber malibu home

سیندی کرافورد و Rande Gerber اجازه خریداران آینده نگر خود را مالیبو خانه برگشت به دلیل coronavirus Jerod هریس/Getty Images for Sugar Ray Leonard, بنیاد

سیندی کرافورد و Rande Gerber واقع یک خریدار برای فراغت خود مالیبو اما در میان coronavirus همه گیر توافق کرده اند که به شما اجازه آینده نگر صاحبان جدید برگشت از فروش.

کرافورد و Gerber پذیرفته a $6.5 میلیون معامله از اروپا و شوهر با توجه به TMZ اما در میان COVID-19 همه گیر و رو به رشد سفر محدودیت و ممنوعیت می شود خریداران رسیده به سوپر و Casamigos موسس به دیدن اگر آنها می خواهم اجازه دهید آنها را لغو کنید. این زن و شوهر “گفت: خریداران آنها همه در این با هم” و توافق به لغو قرارداد آنها حتی بازگشت سپرده.

همچنین نگاه کنید به: Chrissy Teigen و John Legend فقط خرید یک دوم Nolita پنت هاوس

کرافورد و Gerber ذکر شده 2,413 فوت مربع خانه برای فروش در سال گذشته با $7.5 میلیون قیمت برچسب متصل شده است. آنها پس از آن کاهش بپرسید در مالیبو خانه و آن را در حال حاضر هنوز هم در بازار برای لمس تحت $6.5 میلیون نفر است.

کرافورد و Gerber خریداری این چهار اتاق خواب, 2.5-حمام خانه در اواخر 1990s و قبلا از آن استفاده می شود به عنوان یک سرمایه گذاری ملک را اجاره آن را چندین بار در گذشته است. آنها خود را به یکی دیگر از خانه در جای دیگر در مالیبو که آنها هنوز هم با استفاده از خود را به عنوان محل اقامت ساحل.

خانه چوب جنگلی کف و سقف. اتاق های بزرگ و شامل یک منطقه نشسته با یک شومینه به عنوان به خوبی به عنوان یک منطقه ناهار خوری. آشپزخانه مجهز به فریم های تخت خواب و صبحانه و وجود شیشه ای سفارشی لغزنده در سراسر که باز به عرشه چوب مشرف به آب است.

کارشناسی ارشد مجموعه واقع شده است و طبقه بالا با شومینه و سفارشی ساخته شده است-ins. حمام دارای جکوزی با درب های فرانسوی است که باز به یکی دیگر از sundeck.

کرافورد و Gerber که به نظر می رسد در حال حاضر توان خود را صرف خود قرنطینه با فرزندان خود Kaia و پریسلی در دیگر مالیبو خانه خود را به تعدادی از خانه ها در کالیفرنیا است. آنها خریداری بورلی هیلز عمارت $11.63 میلیون در سال 2017 و آخرین ماه ژوئن doled $5.4 میلیون برای یک La Quinta صحرا عقب نشینی در Coachella Valley. آنها نیز بررسی دقیق آپارتمان ها در نیویورک در سال گذشته آنها بررسی دو Nolita پنت هاوس در منهتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>