Christo اوایل هنری الهام از کار در زمینه های از بلغارستان

Christo در یک کنفرانس مطبوعاتی در مناسبت سالگرد 20th باشد از کار خود را ساخته شده با Jeanne-Claude, ‘پیچیده رایشستاگ’ یورگ Carstensen/تصویر داد via Getty Images

Christo این جشن و مبهم مفهومی هنرمند که در کنار همسر خود Jeanne-Claude ایجاد monumentally مدرج آثار هنر نساجی است که تغییر مناظر و فضاهای مدنی درگذشت در روز یکشنبه در شهر نیویورک در سن 84. Christo که متولد بلغارستان آثار ساخته شده بودند که تکان دهنده در خود ظریف اعدام: چند مایل از قابهای فولادی آویزان و پانل های پارچه صف گردشگاهها در پارک مرکزی این ساختمان رایشستاگ در برلین پیچیده شده بود به صورت چسبیده مانند حال حاضر 1,340 چتر بنا در کشاورزی دره در Ibaraki, ژاپن; و غیره. شاید Christo را wrapping که گرفتار مخاطبان بیشتر اما از کجا این غریزه هنری آمده است ؟

با توجه به مجاز زندگینامه Christo and Jeanne-Claude نوشته شده توسط نویسنده برت News, Christo فرستاده شد به عنوان یک جوانان-تیپ کارگر برای کار در مزارع و مزارع در حالی که او مشغول به تحصیل در آکادمی هنرهای زیبا در صوفیه, بلغارستان به عنوان یک مرد جوان است. این بود چرا که در آن زمان کمونیست بلغارستان می خواستم آن کشاورزی چشم انداز به نظر می رسد به عنوان زیبا و دل انگیز و عملکرد بالا به عنوان امکان پذیر است و بنابراین Christo همراه با دیگر جوانان-تیپ کارگران آموزش داده شد برای کمک به این فرایند: “عدل یونجه و تجهیزات نمایش داده شد در هر طرف از راه آهن ها” Christo بیان شد که در News بیوگرافی. “گاهی اوقات این موارد بودند پیچیده شده در پارچه کرباسی قیراندود وعایق اب و گره خورده است تا برای حفاظت و یا پنهان.” در سال 1957 Christo چپ بلغارستان برای پراگ منظور به دنبال گسترده تر هنری افق و خارج شدن از تحت سرکوب است که تا به حال تعریف شده زندگی خود را در کشور خود.

همچنین نگاه کنید به: Christo: دنیای هنر است ‘وحشتناکی باشگاه خصوصی

اگر چه Christo فاصله خود را از او بلغاری ریشه در سراسر بقیه اش مبهم هنری حرفه ای جالب برای در نظر گرفتن این احتمال که که جرقه مشتعل مادام العمر خود را ضربه به بسته بندی و زینت فضاهای عمومی با کتمان و یا پارچه های تزئینی ممکن است از اجباری در کار او به عنوان یک هنرمند جوان-در-آموزش. برخی از Christo and Jeanne-Claude افسانه آثار نیز مورد نیاز صدها نفر از کارگران به کار به جمع آوری آنها را به منظور به زندگی به ارمغان آورد و جمعی بشریت از این روند به نظر می رسد منعکس در کار خود را. “مثل مجسمه سازی کلاسیک همه ما پیچیده پروژه های ساختمان های جامد; آنها در حال حرکت با باد آنها تنفس” Christo گفت: هنر روزنامه در سال 2018 است. “پارچه بسیار نفسانی و دعوت آن را مانند یک پوست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>