کریستوفر استیل بنا به گزارش ها او را نمی خواهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پرونده به عمومی

یک گزارش جدید از خبرگزاری فرانسه ادعا کرد که کریستوفر استیل سابق سابق بریتانیا افسر اطلاعاتی پشت این پرونده که سوار رسیدگی به اتهام ارتباط بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و روسیه نمی خواست سند منتشر شود ، به گزارش خام داستاناستیل در حال حاضر شکایت افترا توسط تکنولوژی کارآفرین Aleksej Gubarev بیش از BuzzFeed انتشار برانگیز سند است.

در بیانیه منتشر شده در دادگاه روز چهارشنبه استیل گفت: او بی اطلاع بود در زمان پرونده این نشریه که BuzzFeed خبرنگاران تا به حال یک کپی و انجام داده اند “هر چه من می تواند” برای جلوگیری از انتشار این فایل.

“کسب و کار ما بستگی به محرمانه مشتریان و منابع. اگر اینها در معرض به دنیا هیچ کس با ما تماس بگیرید Orbis به انجام با احتیاط کار از طرف آنها.”

سند ایجاد شده توسط استیل شرکت های خصوصی Orbis هوش کسب و کار. این پروژه با بودجه دولتی توسط هیلاری کلینتون و کمیته ملی حزب دموکرات بود و به اتهام خام هوش اگر چه اطلاعات بنا به گزارش موجود روسی دروغ.

Journalists gather outside the headquarters of Orbis Business Intelligence, the company run by former intelligence officer Christopher Steele, on January 12, 2017 in London, England.
  لئون نیل / گتی ایماژ

اگر چه استیل ادعا کرد که او نمی خواست تحقیقات خود را برای رفتن به مکان های عمومی, داستان خام گزارش شده است که او ارائه off-the-record جلسات با خبرنگاران پس از مشتریان ساخته شده درخواست خود را به شرکت. سابق MI6 عامل همچنین گفت که BuzzFeed مقاله ترکیبی از دو گزارش جداگانه است که او تا به حال وارد شده. یکی گفته موجود پیش از انتخابات اطلاعاتی که در ابتدا بودجه توسط یک محافظه کار ایالات متحده آمریکا, روزنامه, قبل از برداشت توسط کلینتون در مبارزات انتخاباتی. دوم استیل می گوید: پس از رئیس جمهور گشتند و گردد از اراده خود را.

با توجه به استیل اولین گزارش به پایان رسید تا در دست اف بی آی و وزارت خارجه امریکا در حالی که دوم شد و اواخر سناتور جان مک کین و بریتانیا امنیت ملی رسمی. با توجه به استیل نسخه دوم نوشته شده بود در صورتی که منابع خود را برای اولین بار در معرض خطر قرار گرفت با تهمت و متحدان خود را.

استیل پرونده دریافت کرده است مقدار زیادی از توجه به نقش آن در رانندگی رابرت مولر را رسیدگی به اتهام تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و روسیه است. این تحقیق در نهایت به این نتیجه رسیدند که هیچ هماهنگی بین رئیس جمهور و تیم کرملین.

پس از آن بررسی مولر را پروب توسط وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz در بر داشت بسیاری از موارد سوء رفتار در اف بی آی به استفاده از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند. Unredacted پانوشت از این تحقیق نشان داد که حداقل دو بیانیه در استیل پروژه کاذب بودند و نشات گرفته از یک کمپین دروغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>