کریستوفر نولان می ایستد را به کوهی از پول اگر ‘شعار’ بازدید تئاتر

Tenet Box Office Christopher Nolan Salary

کریستوفر نولان می ایستد به کسب یک پنی از شعار در دفتر جعبه را. ملیندا سو گوردون/Warner Bros.

همانطور که در حال حاضر کریستوفر نولان را شعار است که هنوز به دوباره باز سینما و پا زدن کردن طولانی به تاخیر افتاد فیلمهای تابستان فصل در تاریخ 17 ژوئیه با وجود ادامه نگرانی ها در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. شایعه به بودجه بین $200 میلیون و 225 میلیون دلار انبوه گران است و ظاهرا فیلمساز بلند پروازانه ترین ویژگی های تاریخ. دفتر جعبه تحلیلگران تقسیم بر شعار‘s چشم انداز تصدیق کرد که آن را به احتمال زیاد نیاز به بیش از $450 میلیون به نوبه خود سود هنوز مطمئن نیستید که چگونه آن را انجام داده در سراسر جهان دولت از سینما در حال حاضر. آنچه مطمئن است این است که نولان می ایستد را به یک مقدار عظیم از پول باید شعار شکستن به عنوان فیلمهای برادران وارنر امید آن می شود.

نولان را گزارش دریافت 20 درصد از شعار‘s first دلار ناخالص که بدان معنی است که او می شود یک درصد از گیشه درآمد ابتدا با انتشار این فیلم به جای زمانی که این فیلم در نهایت تبدیل به یک سود. این اولین بار نیست که نولان و WB باید مذاکره مانند مقابله, اما آن است که هنوز هم نادر به طور معمول این سایت متعلق به بالای پله فیلمسازان.

همچنین نگاه کنید: تلویزیون اپل+ سوئیچینگ تا استراتژی خود را به قفل شاخ با Netflix

تمام پنج نولان در تازه ترین فیلم باید فروش حداقل $525 میلیون دلار در بازار جهانی ، در صورتی که طبقه شعار‘s درآمد بالقوه نولان امکان پذیر می تواند ایجاد حداقل $105 میلیون. اگر شعار نقش بیشتر شبیه Interstellar ($665 میلیون) و یا آغاز به کار ($832 میلیون) او را در راه رفتن دور با stupefyingly بزرگ را بررسی کنید. چنین یک معامله سودآور قرار می دهد و حتی بیشتر فشار بر شعار’s box office بالغ برای برادران وارنر به راه رفتن به دور از نظر مالی راضی است. بدیهی است COVID-19 شیوع است و پیچیده وضعیت.

با توجه به شگرف بودجه شعار بنا به گزارش نیازهای داخلی انتشار 3,500 تئاتر—از جمله عمده شهرهای نیویورک و لس آنجلس و سان فرانسیسکو—و بیش از 30,000 صفحه نمایش در سراسر جهان است. آمریکایی تئاتر تا حد زیادی بسته شده است از ماه مارس در حالی که تئاتر چینی و دیگر مناطق کلیدی در خارج از کشور بسته درهای خود را در ماه ژانویه و فوریه. نولان شده است یک مدافع سرسخت برای تئاتر و سینما است که به شدت در حمایت از کمک به سینما و حتی سرودن یک op-ed برای واشنگتن پست در ماه مارس است.

در حالی که برخی از ایالات آمریکا از جمله تگزاس و جورجیا داده اند سینما اجازه به دوباره باز کردن با سخت ایمنی و بهداشت مورد نیاز عمده غرفه های زنجیره ای مانند AMC شاهوار و Cinemark تصمیم به انجام این کار. چینی, دانلود فیلم تئاتر در مجموعه ای برای باز کردن در اوایل ماه ژوئن است. در اوایل این مقطع آن را به سادگی ناشناخته اگر به اندازه کافی سینما امن خواهد بود برای دوباره باز کردن و مکرر در توده های اجتماعی فاصله و حضور و غیاب ظرفیت کلاه گنجانده شده است برای اثبات نظر مالی قابل دوام برای استودیو.

در همان زمان مخاطبان گرسنه هستند برای مطالب تازه و شعار خواهد بود که برای اولین بار جدید عرضه عمده از اوایل ماه مارس. چندین نظرسنجی ها و نظرسنجی ها نشان داده است که علاقمندان به سینما مشتاق به بازگشت به تئاتر پس از آنها دوباره باز کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>