Christopher Meloni جزئیات دلیل ‘Law & Order’ بازگشت و Stabler را “ویرانگر از دست دادن’

اکثر Law & Order طرفداران در حال حاضر می دانیم که Christopher Meloni خواهد بود بازگشت به تلافی نقش خود را به عنوان الیوت Stabler بعد از این سال. او را متاسفانه نمی توان به عنوان بازگشت به Law & Order: Special Victims Unit که در آن کارآگاه خود را شروع کردم اما خواهد بود بازیگران جدید spinoff بر اساس جرم و جنایت سازمان یافته. Stabler را سر تقسیم و بسیاری امیدوار هستند برخی مکرر تقاطع بین او و سابق خود شرکت ستاره به خصوص Mariska Hargitay.

این بازیگر به تازگی با سرگرمی امشب و توضیح داد که چرا در حال حاضر زمان مناسب برای او را به بازگشت به NBC تقریبا 10 سال پس از او در سمت چپ نشان می دهد که او را مشهور ساخته.

“یک قطعه خاص فقط به محل سقوط کرد. برای من وجود دارد فقط شخصی و چیزهایی که گفتم شما می دانید در حال حاضر یک زمان خوب است.’ که در آن بود. وجود دارد هیچ چیز راز است. آن را فقط زحمت درست” Meloni اشاره کرد. “این یکی از این [چیزهایی که] من احساس مثل من معتقد به ستاره ها و همه که…, من می خواهم” من ستاره ها به من گفتن شما می دانید اما به دلیل آن را فقط حق.'”

طرفداران SVU شده بود التماس برای Stabler بازگشت برای تقریبا یک دهه در حال حاضر پس از این شخصیت تا به حال نه چندان بزرگ ارسال در فصل 12. بازیگر و مدیران نمی توانند توافق بر سر شرایط قرارداد به پایان رسید که تا Stabler توزیع در بازنشستگی مقالات پس از تیراندازی به یک زن جوان در تیم ملی خود اتاق و کشتن او. قرارداد شرایط باید درست و مناسب برای Meloni به بازگشت از آن به دلیل خروج خود را در وهله اول.

Mariska Hargitay and Christopher Meloni attend the 2013 Joyful Heart Foundation Gala
  Andrew H. واکر / گتی ایماژ

Stabler و بنسون در حال میله میله به متقاطع با یک دیگر اما این که آیا آن خواهد شد در اولین فصل 22 از SVU باقی مانده است دیده می شود. برخی گمانه زنی نورد قسمت که Meloni به نظر می رسد در SVU به معرفی شخصیت او و پایان قسمت او رول به آغاز جرایم سازمان یافته که در آن کار جدید خود را شروع می شود. این شخصیت همچنین برخورد با “ویرانگر از دست دادن” که بنسون است که مظنون به کمک به او را از طریق. در پایان فصل 12, Stabler همسر و پنج فرزند و بسیاری از آنها فرض کنید یکی از آنها را تصویب کرده است در 10 سال گذشته است.

Hargitay و Meloni به تازگی دوباره برای یک بازی سرگرم کننده Instagram عکاسی از خود با عنوان “اجازه رفتن” است که تا به حال طرفداران Bensler ناجور در رسانه های اجتماعی حفاظت آنها را برای سقوط برای اولین بار.

Law & Order: جرایم سازمان یافته خواهد شد اولین بار در ان بی سی در این پاییز. آن سقوط خواهد کرد در سانس به طور مستقیم بعد از ویژه قربانیان واحد در روز پنج شنبه شب در 10 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر