Christina Aguilera Bares همه در یک حوله تن پوش خیره کننده Instagram ها

Christina Aguilera زمان به Instagram برای به روز رسانی هواداران با یک زن و شوهر از عکس های جدید از خودش. موسیقی آیکون بسیار فعال بوده و از طریق این پلت فرم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و تحت تاثیر قرار طرفداران با جدید ترین ها.

این “Aint No Other Man” hitmaker حیرت زده در یک کرکی سفید حوله تن پوش که او را از چپ به قطع کردن شانه های او. زیر او نمی انتخاب کردن برای هر قابل مشاهده لباس و bared همه. Aguilera نمایش داده می شود او دکولته و نمی accessorize با هر گردنبند. 39-در سال خراشیده مو بور او را خاموش چهره او کشیده و او قفل در مستی. برای نرم افزار آرایش, او به نظر می رسد به اعمال یک کت صورتی, رژ لب, سیاه, ریمل و خط چشم.

Aguilera ارسال دو عکس در یک ها.

در ضربه اول خواننده دستگیر شده در مقابل یک پس زمینه خیره کننده از درختان سبز و آسمان آبی روشن. Aguilera نمایش یک اشاره از کنار او مشخصات و بیش از نگاه به سمت چپ او. او نشان داد او قوی jawline بود و شدید شدید نگاه در چشم او.

در اسلاید بعدی Aguilera شد جامعی از آنچه نگاه به یک بالکن. او قرار داده و هر دو دست بر روی سطح سفید در مقابل او و نگاه کردن با چشم خود را بسته است. سرگرم کننده نگاه فوق العاده زیبا و بوده است عکس در روشنایی.

برای او عنوان او خواست هواداران به ماندن “دنج” و “آرام است.” او نمی افزودن یک برچسب جغرافیایی را به پست. اما قبلی Instagram ها از ماه گذشته او را دیدم گفتن پیروان خود را به ماندن در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

در طول یک ساعت پس متصلب تا بیش از 77,000 دوست دارد و بیش از 650 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب با 6.8 میلیون پیروان.

“من می تواند به معنای واقعی کلمه شنا در چشم خود را OMFG” یک کاربر نوشت.

“شما مانند یک الهه” یکی دیگر از شیفتگان به اشتراک گذاشته.

“کریستینا با تشکر از شما برای قرار دادن روح خود را به همه چیز شما را انجام دهد! موسیقی خود را است چراغ نور برای زندگی من!” اظهار داشت: یک سوم فن.

“بت من است! عشق تو افسانه” یک چهارم تحسین اظهار نظر و اضافه کرد متعدد قلب emoji.

Aguilera هیچ غریبه ای به wowing او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان است. ماه گذشته او مطرح شده در یک حوله تن پوش دوباره در قرنطینه. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو پیچیده خودش را در لباس و ظاهر اعمال کامل آرایش صورت. Aguilera نگاه به قرار دادن در یک bold لب قرمز, سیاه ریمل و سایه چشم برای مناسبت. او sported او فرفری, مو بور نیم در یک موی دم اسبی و چپ بقیه پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>