Chrissy Teigen و John Legend نمایش PDA در شایان ستایش عکس های جدید

نویسنده کتاب آشپزی و مدل سابق Chrissy Teigen در زمان به Instagram در شب شنبه 18 جولای برای به اشتراک گذاشتن یک شایان ستایش عکسی از او و همسرش خواننده و ترانه سرا John Legend. این جفت ارز نشان داد برخی از PDA در حالی که snuggling خارج است.

Teigen و افسانه تنظیم آنچه به نظر می رسد یک بازی گاه به گاه تاریخ شب در حیاط خلوت خود را در لس آنجلس, کالیفرنیا, عمارت. آنها نشسته در یک میز پیک نیک, رشته چراغ های سقفی نور در آسمان شب است. جدول تزئین شده بود با پارچه های رنگارنگ جای تشک با منگوله. جفت شد با بهره گیری از برخی از شراب قرمز در طولانی ریشه شراب ،

Teigen نگاه گاه به گاه در یک اسپاگتی بند بالای مخزن و رفت و پابرهنه در حالی که کشش او بلند قهوهای مایل به زرد پاها روی میز. این مدل به نظر می رسد آرایش رایگان و عینک نور, موهای قهوه ای گره خورده دم اسب. او با لبخند در حالی که به دنبال به راه دور به عنوان شوهر او را کشت یک بوسه بر گونه اش. این جفت ارز به نظر می رسد بسیار با محتوا و در عشق است.

افسانه sported چاپ گل یقه پیراهن و پیچیده اسلحه خود را در اطراف خود عشق. قابل رویت در پشت زن و شوهر بود که تحت landscaped, lawn, کامل با مجموعه ای از درختان و پوشش گیاهی و همچنین به عنوان یک دیوار سنگی.

Teigen شیرین لحظهای سرعت متصلب تا امثال درآمد بیش از 700 ، 000 در زمان بسیار کمی است. او کاملا بزرگ آنلاین زیر در 30.6 میلیون پیروان در پلت فرم به طور کلی. او طرفداران بسیاری را به بخش نظرات خاص این عکس به تعریف شایان ستایش عکس و به اشتراک گذاری خود را تحسین ،

“زیبا ترین زن در جهان” بوده یکی از طرفداران.

“اوه خدای من نوعی مرا به یاد خود را جادویی عروسی شام” فرد دیگری نوشت.

“عشق است. امیدوارم که امشب خیلی سرگرم کننده” یک فن اظهار نظر بر روی پست.

در یک تلاش آشکار برای جلوگیری از بیش از حد منفی Teigen فعال یک تنظیم خاص در این پست خاص که محدود مجاز نظرات. زمانی که این تنظیم فعال می شود و تنها کسانی که Teigen در حال حاضر به شرح زیر هستند مجاز به اظهار نظر بر روی پست. Teigen مورد استفاده این همان تنظیمات بر روی عکس او نوشته شده در پنج شنبه, جولای 19.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده و در هفته مثبتی برای Teigen در رسانه های اجتماعی. او شده است swarmed توسط توییتر دیوهای متهم او و همسرش را از داشتن نوعی از اتصال به مرحوم مجرم جنسی, جفری اپستاین. همانطور که در حال حاضر وجود ندارد و شواهد نشان می دهد این. Teigen ادعا می کند که مسدود شده و بیش از 1 میلیون عضو شورای نظارت مدت اذیت و آزار او در توییتر به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>