Chrissy Teigen و John Legend فقط خرید یک دوم Nolita پنت هاوس

chrissy teigen john legend

Chrissy Teigen و John Legend فقط خرید یک دوم پنت هاوس در Nolita ساختمان. فریز Harrison/گتی ایماژ

Chrissy Teigen و John Legend در حال گسترش خود را Nolita املاک و مستغلات, رد پای. زن و شوهر scooped تا دوم پنت هاوس در نیویورک, ساختمان, جایی که آنها در حال حاضر خود را در سه اتاق خواب و سه حمام آپارتمان.

توییتر ملکه و EGOT-برنده پرداخت می شود $7.7 میلیون دلار برای جدید خود را 3,500 فوت مربع سه تایی. آن را حتی بزرگتر از 2,610 فوت مربع پنت هاوس آنها در حال حاضر در بروستر خانه حمل.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در نهایت حرکت خود را به لس آنجلس

جدید خود را کسب کرده است ویندوز سفارشی, اصلی, در معرض آجر و آهن corinthian ستون با تخته کف پوش بلوط و 12 فوت مخابره سقف. آنها به ثمر رساند تخفیف از نزدیک به 8 میلیون دلار به خانه گذشته بود در بازار به عنوان اولین خال خال توسط معامله واقعی.

این خانه در حال حاضر پیکربندی در یک اتاق خواب دو, 2.5-حمام طرح است. باز اتاق نشیمن اصلی سطح دارای یک شومینه گاز به عنوان یک اتاق رسانه در سطح پایین تر. خوردن در آشپزخانه مجهز به کانتر سنگ مرمر و نوار صبحانه صندلی و در مجاورت یک منطقه ناهار خوری. آهن پله متصل به سه سطح اقامت.

کارشناسی ارشد مجموعه ویژگی های در معرض آجر سقفی و سفارشی cabinetry با یک پیاده روی در گنجه بزرگ و حمام در هر فهرستی برگزار شد Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کارگزار تام دویل است.

Chrissy Teigen and John Legend

Chrissy Teigen و John Legend در حال حاضر بیش از به اندازه کافی فضا در نیویورک است. Jerod هریس/گتی ایماژ برای Airbnb

نیز وجود دارد یک پنجره و یک اتاق رختشویي, هر چند یکی از جذاب ترین جنبه های محل اقامت است و قطعا آرزو فضای به وجود 1500 فوت مربع خصوصی کاشته پشت بام, تراس, با یک آشپزخانه کامل با گاز کباب و نزول به علاوه decked مناطق برای lounging و ناهار خوری.

Teigen و افسانه ای که دارای دو فرزند هستند از طرفداران بزرگ از Nolita ساختمان. قبل از آنها نقل مکان کرد و به خود زمان پنت هاوس (و قبل از آنها خریداری دوم این پنت هاوس) در ساختمان آنها متعلق به یک اتاق زیر شیروانی در طبقه دوم. آنها را به فروش واحد در سال 2016 در مدت کوتاهی پس از پدر لونا به دنیا آمد شاید به این دلیل که آنها مورد نیاز است (و موفق به دریافت) فضای بیشتر.

Teigen و افسانه در حال حاضر خود quarantining در سواحل غرب جایی که آنها خود را یک عمارت در بورلی هیلز. به نظر می رسد آنها بوده است و اقامت در ساحل مالیبو خانه برای چند هفته گذشته هر چند—آن است که آنها در عروسی برای لونا حیوانات کامل با افسانه آواز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>