Chris Pratt & کاترین شوارتزنگر خال خال بازدید کاترین پدر و مادر در تطبیق لباس

کریس پرات و کاترین شوارتزنگر خال خال شد راه رفتن در اطراف خود لس آنجلس محله دیروز به دیدار کاترین پدر و مادر ماریا شرایور و آرنولد شوارتزنگر. مردم گزارش می دهد که زن و شوهر نیز آورده کاترین را نجات سگ ماوریک با آنها را به گرفتن برخی از هوای تازه.

در عکس های به اشتراک گذاشته شده در منبع زن و شوهر دیده می شد با پوشیدن لباس های تطبیق. کاترین عینک خاکستری گرافیک تی شرت با شلوار استرچ سیاه و سفید کفش ورزشی. او پیچیده شده سیاه و سفید sweatshirt در اطراف کمر و لوازم با یک کلاه و عینک آفتابی. شوهرش sported یک شبیه ساز و برگ. کریس همچنین عینک کلاه سیاه و سفید همراه با سیاه و سفید sweatshirt و تطبیق آدیداس, شلوار ورزشی. او تکمیل نگاه خود را با سیاه و سفید کفش ورزشی.

با توجه به مردمزن و شوهر رفت و به ماریا و پس از آن آرنولد وارد در مدت کوتاهی پس از. منشی, مطمئن شوید که به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که آنها آویزان کردن با هم در خارج از منزل. سگ خود را با هر یک از دیگر در حالی که خانواده پیوند می خورند و داشتند حرف زدند. با وجود این واقعیت ماریا و آرنولد تقسیم پس از 25 سال از ازدواج آنها باقی می ماند دوستان است.

پس از آن کریس ماریا و کاترین رفت و در یک پیاده روی را از طریق محله شد و با کاترین خواهر و برادر, پاتریک و کریستینا شوارتزنگر.

کاترین به تازگی در گفتگو با خروجی مورد ازدواج خود را به کریس گفت که او هنوز هم احساس بسیار شبیه به یک “تازه داماد.” کاترین نیز در حال آماده شدن برای انتشار چهارمین کتاب. کریس حمایت کرده همسر خود را اغلب در رسانه های اجتماعی.

این زن و شوهر تصمیم به رفتن برای پیاده روی در خارج از منزل تولید کمی اختلاف از طرفداران خود و مردم در رسانه های اجتماعی. بیشتر احساس کردم که به عنوان طولانی به عنوان آنها تمرین CDC دستورالعمل در مورد اقامت شش فوت از هم جدا و نمی تواند بیشتر از محله خود را, آنها خوب بودند.

اما احساس دیگران که آن را غیر مسئولانه برای زن و شوهر برای رفتن به خارج از منزل و فراتر از حیاط خود را در همه به خصوص در میان کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش دهید.

“@شوارتزنگر @mariashriver چرا شما هر دو اجازه می دهد بازديد? اجتماعی فاصله یعنی هیچ بازديد از هر کسی حتی خانواده. شما در حال تنظیم یک مثال بد برای همه. و آرنولد همیشه فشار برای #StayHome در FB – چه با نفاق?” سوال یک کاربر توییتر.

“اجتماعی فاصله. آنچه آنها درک نمی کنند و یا آن را نمی شود به نخبگان گفت: یک نفر دیگر.

“اگر آنها در ظروف سرباز یا مسافر در اطراف و گرفتن آرنولد از ما………….smh ایم” یک سوم کاربر.

Inquisitr به تازگی گزارش شده است که پرات گفته نمی احساس بسیار با اعتماد به نفس با همسر سابق خود Anna Faris, اما بسیار شادتر و احساس اعتماد به نفس بیشتری در ازدواج خود را به کاترین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>