Chris Evans نشان می دهد که او در اصل تبدیل ‘Captain America’ نقش با توجه به حملات هراس’

در مصاحبه با خبرنگار هالیوود جوایز پچ پچ , پادکست, Chris Evans صحبت در مورد تجسم خود را از کاپیتان امریکا در جهان آگهی متنی در E! آنلاین. در حالی که صفحه نمایش بزرگ تصویر از سپر-دارای حق اعمال ابرقهرمان ممکن است در سراسر آمده به عنوان اوج اعتماد به نفس, این بازیگر اعتراف کرد که فلج کننده اضطراب تا به حال او را مجبور به نوبه خود نقش چندین بار.

به عنوان ایوانز در بر داشت موفقیت به عنوان یک بالا و آینده بازیگر اضطراب خود مشکلات در حال رشد بودند در پشت سر هم با افزایش نمایه. او در توصیف این تغییر از دیدن بازیگری به عنوان یک “سرگرمی” برای آن که کار خود را به عنوان یک مشکل تنظیم است. ایوانز اضافه شده که رشد رسانه های اجتماعی در طول آن سال ها — و توانایی برای دیدن بسیاری از مردم نظرات و انتقادات کار خود را — همچنین وزن به شدت در ذهن خود.

که اضطراب خواهد خود را آشکار در حملات هراس. اولین تجربه با چنین حملات سایبری در سال 2010 در حالی که فیلمبرداری, indie در, پروژه سوراخ. حملات شروع به ساختن Evans سوال اگر بازیگری بود که “درست” برای او.

“آنها به اندازه کافی به من پرتاب بیت و به اندازه کافی برای من سوال بود که گفتم اگر من در راه راست.”

این چراغ ایوانز به نوبه خود یک پیشنهاد سعی کنید برای نقش استیو راجرز از استودیو مارول رئیس جمهور کوین فیگ. در آن زمان ایوانز در نظر گرفته تصمیم فرصت “از خواب بیدار به زندگی و کنترل آن است.” وقتی Marvel ارائه شده افزایش حقوق و دستمزد — برش و شخصیت او تعهد از نه فیلم به شش Evans دوباره تبدیل به فرصت است.

مارول در نهایت ارائه شده ایوانز نقش آشکار و به او یک آخر هفته تصمیم می گیرید اگر او قبول کند. این بازیگر در زمان این نقش پس از گفتگو با رابرت داونی جونیور یک درمانگر و چندین خانواده و دوستان است.

“من تا به حال بسیاری از مردم فقط به من می گویند—فهمیدند که من از آینده بود—اما آنها گفتند این صدا مانند من تصمیم گیری بر اساس ترس است که نادرست است. گفتند: شما نمی توانید انجام دهید که. شما نمی توانید زندگی که در راه است.'”

در پایان آن آخر هفته ایوانز را قبول نقش کاپیتان امریکا و بقیه سابقه است. این بازیگر معتقد تصمیم خود را به نقش و تبدیل به یکی از محوری شخصیت های مارول سینمایی جهان — به عنوان بهترین تصمیم او تا کنون در زندگی خود را.

همانطور که برای حملات هراس ایوانز گفت که او قادر به تسخیر خود اضطراب قبل از آن نهفته خود را حرفه ای.

“به صداقت تمام چیزهایی بود که من از ترس هرگز واقعا به ثمر رسید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>