کریس ایوانز و پل راد در مقابله با ‘ایده های رقیب در طیف

Chris Evans Paul Rudd Marvel Interview Avengers

پل راد (Ant-Man) و کریس ایوانز (کاپیتان امریکا). مارول

در این نقطه—12 سال 23 فیلم و $22.5 میلیارد دلار در فروش بلیط—مارول سینمایی جهان است به خوبی تثبیت نام تجاری در فرهنگ پاپ و تک ترین به طور مداوم ایجاد موفق در هالیوود تاریخچه. Avengers: Endgame بالاترین-فیلم پرفروش در تمام دوران این طیف منتشر شده مالی ناامیدی از سال 2008 را هالک باور نکردنی و نه یک حق رای دادن فیلم به دست آورده است فاسد نمره در گوجه فرنگی فاسد است. مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه این طیف است که یک ماشین خوب روغن مدرن لذت بخش تجاری و موفقیت های آن را به زودی تبدیل به یک جزء اصلی از دیزنی+ به عنوان به خوبی. استودیو سر کوین فیگ نیز ممکن است پرتاب کلاه خود را به ریاست جمهوری حلقه به عنوان شرکت کننده دیر به 2020 انتخابات.

اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد چالش ها در مسیر به ubiquitousness. برای مثال راه اندازی جدید فرانچایز با کمتر شناخته شده شخصیت های است که هنوز هم یک nerve-wracking تلاش برای کسانی که به خصوص در صورت مارول موفقیت بی سابقه است.

“وجود فشار در هر فیلم شما در حال ساخت در جهان مارول,” پل راد (Ant-Man) گفت: Chris Evans (کاپیتان امریکا) در انواع مختلف‘s, بازیگران, بازیگران در سری. “شما نمی خواهید به ضعیف است. یک شخصیت مانند Ant-Man, آره, تعداد بسیار کمی از مردم می دانستند. آنها می گویند: “خوب چه Ant-Man انجام دهید؟’ و من می خواهم می گویند: “او می تواند کوچک به اندازه یک مورچه اما او همچنین به حفظ قدرت خود و او می تواند کنترل مورچه ها و مورچه ها.’ و مردم فقط می خنده.”

همچنین نگاه کنید به: چگونه پیتر سارسگارد در زمان آقای جونز’ و ‘شدید’ فرفره در ‘بتمن’

با وجود ساخت اولین کتاب کمیک ظاهر در سال 1962 شخصیت و اساطیر Ant-Man عمدتا خارجی به مخاطبان اصلی است. اما بسیار شبیه 2014 Guardians of the Galaxy, تعجب, ثابت, آن می تواند به نوبه خود قهرمانان گمنام به خوبی ابرقهرمانان. دو Ant-Man فیلم باید فروش بیش از 1.1 میلیارد دلار در سراسر جهان دفتر جعبه و سوم فیلم در حال حاضر در توسعه است. درک حماقت از شخصیت های جلوگیری نمی کند و آن را از تبدیل شدن به یک دوست خوب فیلمهای حق رای دادن. به علاوه راد به سهم متقاطع فیلم هایی مانند کاپیتان امریکا: جنگ داخلی و نهایی دو Avengers فیلم تبدیل شده اند بسیار مم-قادر.

موفقیت صحبت می کند به تعجب مشترک طبیعت است که باعث ایجاد آرامش بیشتر محیط زیست با توجه به Evans. به تصویر کشیدن معشوق شخصیت های کتاب های کمیک در رسانه های اجتماعی سن nonstop موشکافی کار آسانی نیست اما تعجب تعهد به کیفیت-اولین روش کمک می کند تا غرق کردن در خارج از سر و صدا.

“این تهدید آمیز در ابتدا” ایوانز گفت راد مقابله با کاپیتان امریکا اسطوره است. “همه انتظارات. شما می دانید آنچه در آن مانند کار در مارول—آنها را به شما احساس بسیار راحت است. آن را احساس می کند مانند یک تلاش. این یک چشم انداز واقعی از ایده های رقیب و بهترین ایده برنده و این که چگونه آنها را تا پایان با بسیاری از ماده چسبنده و لزج ، بسیار به سرعت شما نوع خود را از ترس و تكيه کمی و تشخیص دهند که شما در دست خوب است.”

مارول بیوه سیاه, بازیگران اسکارلت جوهانسون به معنای به پا زدن کردن طیف فاز چهارم در ماه مه بوده ولی به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>