Chris Cuomo: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘OK’ با سالمندان ‘مرگ خاموش را به اقتصاد دوباره دیر’

Coronavirus همه گیر شده است ravaging ایالات متحده برای مدتی اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنها به تازگی تصمیم به انجام اقدامات تهاجمی برای جلوگیری از گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد تغییر دوره یک بار دیگر با توجه به اینکه او در حال حاضر با این استدلال که اقتصاد نیاز به بازگشایی شد با عید پاک.

با توجه به سی ان ان لنگر Chris Cuomo, هر دو رئیس جمهور و متحدان خود می دانم که از سرگیری فعالیت طبیعی بیش از حد به زودی می تواند به خطر اندازد جمعیت های آسیب پذیر — آنها به سادگی نمی مراقبت. هر واشنگتن آزمادر یک داغدار مونولوگ در طول یک شنبه پخش خود را نشان می دهد کومو استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن از مطالب با اجازه دادن به افراد مسن به مرگ به منظور صرفه جویی در اقتصاد است.

“ما در بسیاری از موارد در جهان است. چرا ؟ چرا که ما یک جمعیت وجود دارد مقدار زیادی از تراکم در اماکن و ما عمده سفر خارجی هاب. بلکه از آنجا که ما انجام داده ایم حداقل برای جلوگیری از گسترش” کومو آغاز شد با این استدلال که “در بخش” مغلوب ساختن پیشی جستن است به سرزنش شدت از شیوع کروناویروس در کشور داده شده است که او در ابتدا به عنوان شدت همه گیر است و در حال حاضر “به اندازه کافی” را به آن را متوقف کند.

“رئیس جمهور باید بگویم خود را به آنچه خود fringe دوستان می گویند. آیا شما آن را شنیده؟” کومو پرسید.

“آنها خوب با یک تعداد معینی از ضعیف و بزرگترین نسل در حال مرگ خاموش را به اقتصاد بازگشت هر چه زودتر.”

“فقط آن را می گویند. چرا که آنها می گویند آن را برای شما و اقدامات شما نشان می دهد همان تمایل” لنگر اضافه شده است. به واشنگتن آزما نت, اگر چه برخی از نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن است نادرست بحران گزارش نشان می دهد که چین — که در آن ویروس است که فکر سرچشمه گرفته — شده است گمراه کننده نهادهای بین المللی و “به حداقل رساندن شدت شیوع.”

بعلاوه با توجه به انتشار مقامات امنیتی گزارش هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد امکان coronavirus رسیدن به ایالات متحده در اوایل ماه ژانویه است.

اگر چه برخی در رسانه ها و برجسته حزب دموکرات ارقام بحرانی شده است از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس همه گیر و عمومی به نظر می رسد اختلاف نظر دارند. با توجه به آخرین نظرسنجی گالوپ منتشر شده در اوایل این هفته 60 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که رئیس جمهور این است که دست زدن به بحران هست.

این بیماری همه گیر است که ظاهرا افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تصویب امتیاز به عنوان خوبی است که در حال حاضر مطابق با بالاترین امتیاز از ریاست جمهوری خود. با توجه به نظرسنجی 49 درصد از آمریکایی ها تایید از کار ناروا انجام شده است به عنوان رئيس جمهور. جالب مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز تغییر زیادی نکرده در میان جمهوری خواهان اما به نظر می رسد رفته اند تا در میان دموکرات ها و مستقل رای دهندگان.

به عنوان سالن گزارش علمی مدل سازی نشان می دهد که بازگشایی اقتصاد در عید پاک به احتمال زیاد در نتیجه حدود 123 میلیون پیمانکاری ویروس و 1.2 میلیون مرگ ناشی از عوارض مرتبط با آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>