کریس کریستی می گوید ما نیاز به بازگشایی با وجود Coronavirus خطرات: ‘قصد دارد به مرگ و میر’

کریس کریستی گفت که ایالات متحده نیاز به ادامه بالابر coronavirus محدودیت و اجازه می دهد که اقتصاد برای بازگشایی, با وجود پیش بینی است که مرگ و میر می تواند همچنان به افزایش است و بیش از 130,000 آمریکایی ها در نهایت ممکن است به مرگ از وقوع.

سابق نیوجرسی فرماندار صحبت به سی ان ان دانا باش در روزانه DC پادکست این هفته گفت: باید تعادل بین دقت اقدامات به سرعت گسترش ویروس و تلاش برای بازگشایی اقتصاد است. به سی ان ان اشاره کرد کریستی گفت که برخی از کسب و کار نیاز به بازگشایی و خارج-از-کار آمریکایی ها باید قادر به بازگشت به کار برای جلوگیری از بیشتر تاثیر اقتصادی. کریستی اضافه شده است که “اگر ما را نمی, ما در حال رفتن به از بین بردن زندگی به سبک آمریکایی در این خانواده ها — و آن را سال ها و سال ها قبل از ما می تواند بهبود می یابند.”

“وجود دارد راه هایی که ما می توانیم… موضوع وسط در اینجا اجازه می دهد که قصد دارد به مرگ و میر و قصد دارد به مرگ مهم نیست که چه؟” کریستی مطرح شده.

هنگامی که باش خواسته کریستی در مورد اینکه آیا مردم خواهد بود مایل به بازگشت به کار با وجود های اخیر طرح از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که تعداد روزانه coronavirus مرگ و میر می تواند ضربه 3,000 ژوئن 1, او پاسخ داد: “آنها در حال رفتن به.”

“ما در میان یک بیماری همه گیر است که ما را دیده اند در بیش از 100 سال” کریستی گفت. “و ما قصد داریم برای ادامه به انجام همه چیز است.”

به سی ان ان اشاره کرد, یک مدل در گسترش coronavirus اغلب ذکر شده توسط کاخ سفید در حال حاضر طرح که 134,000 مردم را از COVID-19 نزديک به دو برابر پیش بینی قبلی.

به سی ان ان اشاره کرد کریستی بیانیه به نظر می رسد برای جفت کردن با تماس از دیگر جمهوری خواهان برای شروع بازگشایی اقتصاد با وجود ادامه اثرات coronavirus. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز تحت فشار قرار دادند برای این کشور محدودیت ها شروع به کاهش کرد و گفت در اخیر مجازی تاون هال که او به رسمیت می شناسد که برخی از مردم می ترسند اما آنها نیاز به پیدا کردن یک راه میانه است که اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی شده است.

“اگر شما می ترسند, شما در حال رفتن به عقب ماندن کمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از طریق فاکس کسب و کار. “اگر شما 60, ما باید برای حفاظت از این افراد و شاید آنها عقب ماندن طولانی” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “من فکر می کنم شما می توانید آن را هر دو راه.”

برخی از فرمانداران جمهوریخواه را شروع کرده اند به سهولت خود را محدودیت ها از جمله گرجستان که در آن فرماندار برایان کمپ در هفته گذشته اجازه داد تعدادی از کسب و کار به بازگشایی شده است. فلوریدا رهبری جمهوری خواه ران DeSantis نیز شروع به حذف برخی از این اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت گسترش coronavirus اجازه می دهد مردم برای جمع آوری در سواحل و دیگر اماکن عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر