چوپان سخن به نظر می رسد افت مرده زرق و برق دار در یک سختی وجود دارد بالا بنفش و شلوار جین تنگ

چوپان سخن درمان طرفداران او به خیره کننده جدید Instagram پست در روز دوشنبه بعد از ظهر. مدل دیدم او ساعت شنی منحنی به عنوان او را لرزاند یک گروه در مقابل دوربین.

در نشاط عکس چوپان نگاه کرد قطره مرده زرق و برق دار در حالی که با پوشیدن کوچک بنفش زراعت و اصلاح نباتات بالا. به سختی وجود دارد پیراهن افتخار آشکار یقه که نشان داد او عظیم رخ. پوشاک نیز برجسته و آستین کوتاه در مقابل.

او تیمی بالا با یک جفت موی فشن. بالا waisted جین مناسب به صورت چسبیده در اطراف او دور کمر کوچک و او را در آغوش گرفت انحنا, باسن و دور ، او بلند و لاغر, پاهای, شکم صاف و باب روز abs نیز بر روی صفحه نمایش کامل در جرقه بزند. او لوازم سبک با یک جفت گوشواره طلا و خوش طعم های زنجیره ای در اطراف گردن او.

در اولین عکس, چوپان زن نشسته بر روی لبه های خاکستری کوچ با پشت قوسی و پاهای او را از هم جدا به عنوان او با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود. در ضربه دوم او با قرار دادن یک دست بر روی نیمکت برای تعادل و دیگر پشت سر خود را به عنوان او کج شده سر خود را به سمت سقف و بسته چشم او. تصویر نهایی شد اما برجسته او با چشم باز و یک لبخند بشاش است.

چوپان عینک تیره مو جدا به طرف. او مدل دهید قفل طولانی در فر شل سقوط کرد که پایین پشت او و سقوط بیش از شانه خود را.

او همچنین تصمیم گرفتند برای یک بمب آرایش نگاه کنید. این نرم افزار به نظر می رسد تشکیل شده است از ریمل مژه و ابرو-تحت پوشش مژه و خط چشم بالدار و همچنین یک سایه چشم صورتی و تعریف ابرو.

او نگاه به او با تکیه تلفظ کردن ویژگی های صورت با سوسو زننده تب و تاب بودن بر پیشانی و بینی و چانه و زیر چشم. او برای تکمیل نگاه گلم با صورتی سرخ روی گونه و تیره و صورتی براق روی لب ها کامل.

چوپان 783,000-plus پیروان نمی تواند به اندازه کافی از ضربه محکم و ناگهانی با کلیک بر روی دکمه مانند بیش از 6,200 دوست دارد در اولین ساعت پس از آن مشترک به او غذا. طرفداران همچنین swarmed بخش نظرات با بیش از 140 اظهارات.

“چنین ççê ی” یک پیرو نوشت.

“به دنبال دوست داشتنی مثل همیشه” دیگری اعلام کرد.

“رقص” یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

“زن زیبا” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrچوپان هیچ غریبه ای به نشان دادن کون در نشاط آنلاین عکس. او به تازگی او را هیجان زده هنگامی که پیروان او مطرح در انتها چیزی جز یک جفت شلوار جین آبی تیره. به تاریخ که ضربه محکم و ناگهانی به دست آورده بیش از 17,000 دوست دارد و بیش از 300 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>