مقامات چینی مسخره گزارش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود با عجله به سنگر اعتراض: ‘آقای رئیس جمهور نمی رویم مخفی’

مقامات چینی به نظر می رسد بهره گیری از گزارش های که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود با عجله به یک پناهگاه امن به عنوان اعتراضات خروشان در نزدیکی کاخ سفید به رئیس جمهور در رسانه های دولتی در پاسخ به انتقاد خود را در طول درمان از هنگ کنگ به معترضان.

به عنوان نگهبان گزارش, چین, وزارت امور خارجه, سخنگوی ظاهر به اعتصاب پشت در تهمت خود را برای انتقاد از چین را تهدید به سرکوب هنگ کنگ با ساخت اشاره به ناآرامی های پخش در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. Hua Chunying ارسال شده در عبارت “من نمی توانم نفس بکشم”در توییتر همراه با یک تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از چین و سرکوب معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ.

دیگر مقامات چینی نیز در زمان هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن برای آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک استاندارد دوگانه داده شده پلیس سرکوب معترضان پس از فلوید مرگ است. هو Xijin, editor-in-chief of state-run جهانی بار به نظر می رسید برای مسخره تهمت و پس از گزارش که سرویس مخفی افسران با عجله او و خانواده اش را به یک پناهگاه به طور معمول استفاده می شود برای حملات تروریستی است.

“آقای رئیس جمهور نمی رویم پنهان در پشت سرویس مخفی” هو نوشت: در یک سری از توییت از طریق نگهبان. “رفتن به صحبت کردن تظاهرکنندگان به طور جدی. مذاکره با آنها فقط از شما می خواهم خواست پکن به صحبت کردن با هنگ کنگ تظاهر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به شدت انتقاد خود را برای پاسخ به اعتراضات که شامل یک صدای جیر جیر تماس با خشونت معترضان را “اراذل و اوباش” و تهدید به از بند باز کردن ارتش آمریکا و ظاهر به اجازه آنها را به استفاده از نیروی مرگبار در غارتگران است.

این منجر به حتی بیشتر انتقاد از گزارش که تهمت گرفته بود به پناهگاه زیرزمینی در روز جمعه به معترضان نزدیک به کاخ سفید است. به نیویورک تایمز گزارش داد که تنش بالا در داخل کاخ سفید به تظاهرات در پایتخت کشور رشد فزاینده ای خشونت آمیز و با وجود او خشن و بی ادب اظهارات در رسانه های اجتماعی تهمت بود “لرزاند” با ناآرامی.

در این گزارش اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای خانواده تنها به طور خلاصه به پناهگاه طراحی شده است که قادر به مقاومت در برابر یک حمله تروریستی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است عمدتا آرام در ناآرامی صحبت کردن در یک سری از توییت و اظهارات به خبرنگاران اما در عین حال پرداختن به این کشور است. به عنوان Inquisitr گزارش وجود دارد این است که فشار از داخل کاخ سفید از رئیس جمهور به ملی آدرس, اما او در عین حال به انجام این کار. او را در یک بیانیه کوتاه در توییتر در روز یکشنبه گفت که او برنامه ریزی شده برای اعلام آزادانه وابسته و ضد فاشیستی گروه Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>