چین دفتر جعبه در حال حاضر از دست داده و نزدیک به $215M با توجه به کروناویروس

Box Office China Coronavirus

Coronavirus است wreaking ویران در هالیوود اقتصاد است. Pixabay

Coronavirus هزینه شده است استودیوهای هالیوود صدها میلیون دلار در فروش بلیط. سال گذشته شاهد در سراسر جهان دفتر جعبه تورم به رکورد $42.5 میلیارد دلار در حالی که بازار داخلی دفتر جعبه در واقع تضعیف چهار درصد به $11.4 میلیارد دلار است. نه شماره یک هدف واقع بینانه است در این مرحله با تئاتر سینما در حال توقف با شیوع نگرانی. هیچ جا این شایع تر از در چین که در آن 70,000 صفحه نمایش باقی مانده اند در مستند از اواخر ماه ژانویه است.

چین که قبلا در سرعت به رسیدن به ایالات متحده به عنوان بزرگترین جعبه دفتر منطقه ای در جهان از دست داده است بیش از $214 میلیون دلار در گیشه به شروع سال 2020 با توجه به تنوع. این است که عمدتا به دلیل سال جدید قمری فصل تعطیلات آغاز شده است که غیر منتظره زودهنگام در 25 ژانویه این سال به عنوان مخالف به اواسط ماه فوریه قربانی بودن در میان COVID-19 نگرانی.

“با moviegoing راهرو از سال نو قمری چینی اصل بودن لغو اوایل سال جاری این بود که یک ضربه ویرانگر به خط پایین” پل Dergarabedian کام اسکور ارشد رسانه های تحلیلگر قبلا گفته ناظر.

همچنین نگاه کنید به: چرا جریان جنگ نمی خواهد پایان با یک تک برنده

وجود شکاف میان هالیوود خودی به اینکه آیا یا نه گیشه خواهد بود قادر به دوباره بجای اول برگشتن هنگامی که این ویروس گسترش تحت کنترل است. برخی بر این باورند که مقید کردن تقاضا را قادر خواهد ساخت استودیو به reschedule, چینی, تاریخ انتشار و لذت بردن از یک خروش از تمدید فروش بلیط. دیگران بر این باورند که مسائل تدارکاتی—از جمله چندین تاریخ انتشار لغو و تاخیر تولید, توقف, online piracy و مقررات سختگیرانه در هالیوود-واردات—ثابت خواهد کرد که غیر قابل عبور برای سال مالی. چه به صورت خاص این است که چینی ها box office بدون نزدیک به دوباره باز کردن.

“قضاوت از وضعیت فعلی صنعت فیلم است مجهز به رزومه, کسب و کار نشده است و ما مورد تایید نیست صنعت خواسته به سر کسب و کار به عنوان در حال حاضر” چن Bei معاون دبیر کل پکن شهرداری از دولت گفت: تنوع.

شرکت کنندگان در پادشاهی میانه می توانید رزومه, کسب و کار تنها در صورتی که برای اولین بار به دست آوردن قبل از تصویب از مقامات و پایبند به قوانین سختگیرانه در مورد تئاتر پاکیزگی و حجم فروش بلیط. در سراسر کشور, سینما نمی رود دوباره باز در ماه مارس است.

چینی باکس آفیس رسید برای ژانویه و فوریه بالغ بر $217 میلیون نفر در سال 2019 و $241.6 میلیون در سال 2018 در هر اطلاعات از گوش و حلق و گروه ارائه شده به خروجی. داخلی واردات در حال حاضر حذف شده از برنامه انتشار و یا تاخیر در منطقه با توجه به کروناویروس شامل 1917, Jojo, خرگوش, زنان کوچک, Sonic The Hedgehog, Top Gun: Maverick و بیشتر. چینی والاتر از دیزنی مولان همچنین انتظار می رود به تاخیر نیز هست. طرفداران MI6-HQ, بزرگترین 007 فن وبلاگ, نوشته شده است, نامه سرگشاده ای به تولید کنندگان Eon و توزیع کنندگان MGM و جهانی برای به تاخیر انداختن هیچ وقت به مرگ‘s, تاریخ انتشار, تا, تابستان, هر دو در داخل و در سطح بین المللی. فیلم چینی برتر لغو شد در اواسط فوریه.

چین اختصاص 21.6 درصد از 2019 در سراسر جهان جعبه دفتر کل با $9.2 میلیارد دلار در سال گذشته در حالی که آمریکای شمالی اختصاص 25.8 درصد است. به عنوان coronavirus نگرانی همچنان به گسترش در داخل کشور 2020 دفتر جعبه در پرتگاه بالقوه فاجعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>