چین به آسانسور 3-ماه مستند بیش از هوبئی استان شهر ووهان

K J M Varma

پکن/ووهان: چین روز سه شنبه اعلام کرد که آن را بلند سه ماه مستند در بیش از 50 میلیون نفر در هوبئی استان مرکزی از کانون مرگبار شیوع کروناویروس در روز چهارشنبه به عنوان COVID-19 شروع به فروکش کردن.

طولانی مدت مستند از هوبئی سرمایه ووهان به پایان خواهد رسید و در آوریل 8, بلند کردن توده قرنطینه در سراسر شهرستان با جمعیت بیش از 11 میلیون.

ووهان مرکزی شهر چینی که در آن ویروس نفر اول شناسایی شده در ماه دسامبر سال گذشته در روز دوشنبه گزارش یک مورد تایید شده از COVID-19 پس از گزارش صفر موارد برای پنج روز متوالی.

هوبئی استان و شهر ووهان که با هم بیش از 56 میلیون جمعیت نگه داشته بودند تحت سخت مستند از ژانویه 23 با ممنوعیت همه رفت و آمد مردم و حمل و نقل.

ساکنان در حال حاضر زندگی در سایر نقاط استان هوبئی خواهد بود قادر به سفر با سبز سلامت کد شروع یکشنبه, با توجه به یک دولت متوجه دولت-اجرای روزانه مردم گزارش شده است.

چین برای لغو محدودیت سفر از coronavirus-آمار هوبئی استان در مارس 25 و برای پایان دادن به مستند ووهان در آوریل 8, رسمی رسانه ها گزارش شده است.

هوبئی کمیسیون بهداشت اعلام کرد که روز سه شنبه ساکنان ووهان اجازه داده می شود به سفر خارج از شهر شروع آوریل 8 در تلاش برای از سرگیری خروجی حرکت مردم و دولت اجرا CGTN تلویزیون گزارش شده است.

مقامات محلی اعلام کرد قصد دارد به تدریج کاهش شدید اقدامات به عنوان ویروس موارد به طور چشمگیری کاهش یافته و در روزهای اخیر.

هوبئی اما دیدم هفت جدید مرگ و میر را که در ووهان آوردن تعداد کل مرگ و میر در استان به 3,160.

این استان هنوز از 4200 بیماران تحت درمان در بیمارستان ها که 1,203 هنوز در شرایط شدید و دیگر 336 در شرایط بحرانی با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC).

هوبئی تا کنون گزارش شده و در مجموع 67,801 تایید COVID-19 موارد از جمله 50,006 در ووهان.

روز دوشنبه NHC گزارش 78 جدید تایید موارد از جمله 74 وارد عفونت در حالی که مرگ و میر از این رمان coronavirus افزایش یافته و به 3,277 پس از هفت بیشتر مرگ و میر.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین رسیده اند 81,171 در روز دوشنبه. این شامل 3,277 افرادی که در اثر بیماری 4,735 بیماران بودند که هنوز هم تحت درمان و 73,159 ترخيص بيماران پس از بهبود NHC گفت: در روز سه شنبه.

همچنین در روز دوشنبه هفت نفر کشته و 35 موارد مشکوک گزارش شده در سرزمین اصلی با تمام مرگ و میر در استان هوبئی.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب شمار تلفات ناشی از این ویروس در سطح جهان افزایش یافته است به 16,559 با 381,598 موارد گزارش شده در 168 کشور و سرزمین.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>