چین بیش از 1300 بدون علامت coronavirus موارد

پکن: چین روز چهارشنبه گفت: بیش از 1300 بدون علامت coronavirus موارد اولین بار آن را منتشر کرده است چنین داده ها در پی نگرانی بیش از افرادی که آزمایش مثبت اما نه نشان دادن علائم.

مقامات بهداشت همچنین گزارش اولین وارداتی مورد از خارج از کشور در ووهان — مرکز جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته — تشدید ترس از عفونت های آورده شده به چین از کشورهای دیگر است.

از 36 مورد جدید گزارش روز شنبه, 35 وارد شد از خارج از کشور.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: 1,367 بدون علامت در بيماران تحت آزمایشات پزشکی با 130 موارد جدید به تازگی اضافه شده در آخرین روز.

این NHC اعلام کرد که این امر پاسخ “به نگرانی عمومی” شروع به انتشار داده های روزانه در موارد بدون علامت است که در آن گفته بودند عفونی.

وجود توده آنلاین تماس برای دولت به فاش کردن تعداد موارد بدون علامت پس از مقامات نشان داد بیش از آخر هفته که یک زن آلوده در استان هنان شده بود در تماس نزدیک با سه موارد بدون علامت.

اما بدون علامت موارد اضافه شده به رسمی شمارش مگر در مواردی که آنها بعد از علائم بالینی نشان می دهد.

داده های تاریخی در آن آلوده بدون نشان دادن علائم منتشر نشده.

پکن اعلام کرده است یک سری از اقدامات چشمگیر برای جلوگیری از ورود به کشور و کنترل وارداتی موارد — از جمله ممنوعیت خارجی از ورود چین و تست آن ورود از خارج از کشور — و آن را آسان تر برای تعیین کسانی که آلوده هستند اما لازم نیست نشان دادن علائم است.

چین می گوید همه شناسایی موارد بدون علامت و نزدیک خود را با مخاطبین باید تحت 14 روز متمرکز شده است.

کارشناسان معتقدند که بیماران بدون علامت هستند و به احتمال زیاد عفونی, اما آن ناشناخته باقی می ماند که چگونه مسئول آنها برای گسترش این ویروس مرگبار است.

چینی تنفسی متخصص زونگ اتباع گفت: در دولت رسانه ها مصاحبه هفته گذشته که حامل بدون علامت می تواند به طور بالقوه آلوده “3 به 3.5 مردم هر”.

بسیاری از کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی و ژاپن تعداد موارد بدون علامت در ملی خود برگه از تایید تشخیص.

وجود دارد در حال حاضر شده است 81,554 عفونت در چین با 3,312 مرگ و میر — عمدتا متمرکز در مرکز ووهان و اطراف هوبئی استان است.

اولین وارداتی مورد تایید در ووهان چین ملی تحصیل در بریتانیا وارد شده در این شهرستان در هفته گذشته به عنوان آن شروع می شود به تدریج آسانسور سفر از محدودیت های اعمال شده برای کنترل شیوع.

منبع: خبرگزاری فرانسه


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>