چین گزارش اولین مورد جدید از COVID-19 در بیش از یک ماه

ووهان شهر در چین که در آن رمان بیماری همه گیر کوروناویروس اعتقاد بر این است که آغاز کرده است به گزارش روز یکشنبه که آنها یک مورد جدید از COVID-19, تپه گزارش شده است. قبل از این شهرستان تا به حال هر علامتی موارد از رمان coronavirus از آوریل 3. جدید بيمار 89-سال-پیر مردی که قبلا بدون علامت. او توسعه یافته علائم بیش از آخر هفته. گزارش ها از چین ادعا می کنند که انسان جدا شده از ژانویه تاکنون است. ظاهرا همسر او نیز آزمایش مثبت برای ویروس, اما چرا که او در حال نشان دادن نشانه های او را شامل می شود در این مقام مورد تعداد.

با توجه به تپهجامعه بیمار زندگی در قبلا 20 تایید موارد COVID-19. کارشناسان بهداشت پیشنهاد کرده اند که بیمار قرارداد این ویروس از یکی از کسانی که 20 مورد تأیید و این علائم در زمان در حالی که به آشکار. پس از تایید خود را در مورد مقامات بهداشت مورد آزمایش قرار داده اند هر کس در جامعه است. آنها دریافتند پنج بیشتر بدون علامت موارد به عنوان یک نتیجه از این آزمایش. مقامات بهداشت تاکید کرد که در جیب کوچک از موارد می تواند تا موسیقی پاپ به عنوان افرادی که در معرض شده بدون علامت حامل ویروس شروع به توسعه علائم.

Resident fishing on the reef nearby Han River of makeshift barricade wall built to control entry and exit to JIang tan park on April 13, 2020 in Wuhan, Hubei Province, China
  Stringer / گتی ایماژ

چین یکی از کشورهایی است که تجربه کرده است و برخی از موفقیت در کاهش گسترش این رمان coronavirus فوربس گزارش شده است. اما در حال حاضر که این کشور به آرامی بازگشایی آنها در حال تجربه یک افزایش در تایید موارد COVID-19 و افزایش مثبت آزمون به صورت بدون علامت رمان coronavirus.

فوربس گزارش داد که چین ملی کمیسیون بهداشت اعلام کرد که آنها تا به حال تایید 14 موارد جدیدی از کروناویروس در سراسر کشور در روز یکشنبه. این بزرگترین افزایش روزانه در تایید coronavirus موارد این کشور دیده می شود از آوریل 28th.

بسیاری از مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان در عفونت های ویروسی ابراز نگرانی در مورد موج دوم عفونت زمانی که کشور شروع بازگشایی با توجه به فوربس. این کارشناسان هشدار داده اند که شل شدن محدودیت خیلی زود می تواند منجر به افزایش عفونت های جدید. آن را بیش از حد به زودی به دانستن این است که آیا آنچه اتفاق می افتد در چین است.

هر فوربسبرخی از کشورهای در حال توسعه شده است قصد دارد برای مقابله با پتانسیل موج دوم از عفونت. آلمان و ایتالیا و فرانسه در میان کشورهای در حال کار بر روی جزئیات از برخورد با موج دوم از عفونت.

آمریکا در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت, فوربس اشاره کرد. متحده باید به صورت جداگانه ساخته شده انتخاب برای بازگشایی با وجود این واقعیت است که آنها را ملاقات نکرده معیار برای بازگشایی پیشنهاد شده توسط برگ برنده دولت است.

یک کارشناس استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا گفت: ما را بازگشایی “ما خطر backslide خواهد شد که غیر قابل تحمل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>