چین گزارش 46 جدید کروناویروس موارد سه و میر: NHC

پکن: چین گزارش کرده است 46 جدید کروناویروس موارد از جمله چهار محلی و 34 عفونت بدون علامت در حالی که سه نفر فوت کرده اند با توجه به جهانی همه گیر در نظر گرفتن مرگ و میر در کشور به 3,339 مقامات بهداشتی گفت: در روز شنبه.

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت چین سرزمین اصلی گزارش در مجموع 1,183 وارداتی موارد از جمعه. از آنها 449 مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی و 734 در حال درمان با 37 در شرایط شدید.

به طور کلی موارد تایید شده در کشور رسیده 81,953 جمعه از جمله 1,089 بیماران بودند که هنوز در حال درمان 77,525 مردم تخلیه شده پس از بهبودی و 3,339 که مردم از این بیماری آن را گفت.

در مجموع 46 جدید تایید COVID-19 نفر روز جمعه گزارش داد که 42 وارد شد آن اضافه شده است.

چهار جدید در داخل کشور منتقل موارد گزارش شده با سه در گوانگدونگ و یکی در هیلونگجیانگ آن گفت: در آن گزارش روزانه در روز شنبه.

سه مرگ و میر در مرکز استان هوبی و هشت جدید, موارد مشکوک, همه آنهایی که وارد شده بودند به گزارش روز دوشنبه در سرزمین اصلی چین آن را گفت.

این کمیسیون گفت که 44 نفر همه آنهایی که وارد شده بودند و هنوز هم مشکوک به آلوده شدن با این ویروس.

همچنین در روز جمعه 34 جدید بدون علامت COVID-19 نفر از جمله هفت از خارج از کشور گزارش شده در سرزمین اصلی.

این NHC گفت: 1,092 موارد بدون علامت از جمله 338 از خارج از کشور بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی.

بدون علامت موارد مراجعه به افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus اما توسعه هیچ علائمی مانند تب و سرفه یا گلو درد. آنها عفونی و ایجاد خطر كردن به دیگران است.

توسط جمعه 989 تایید موارد از جمله چهار مرگ و میر گزارش شده بود در هنگ کنگ 45 تایید موارد در ماکائو و 382 در تایوان از جمله شش مرگ و میر.

به عنوان تعداد موارد جدید نشان داد افزایش شدید پس از چین موجود COVID-19 در آن epicentres هوبئی استان و پایتخت آن ووهان رئیس جمهور چین روز جمعه به نام برای نظارت های سخت تر از اقدامات ایمنی در محل کار.

دستور خود در آمد و به عنوان چین از سر کار و تولید در یک راه بزرگ پس از بیش از دو ماه مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

یازدهم خواسته مقامات به تقویت نظارت و اجرای قانون از تولید ایمنی حتی به عنوان coronavirus موارد شروع به افزایش دوباره در چین پس از بازگشت از اتباع چینی از خارج از کشور در اعداد بزرگ.

مقامات باید بصورتی پایدار و محکم نگه داشتن خط پایین از ایمنی محل کار در یازدهم بیان شد که توسط دولت اجرا شین هوا اخبار آژانس در روز جمعه.

برتر لی کچیانگ که رهبری پیشرو گروهی از مقامات برای کنترل COVID-19 همچنین گفت: مسئولان باید با امدن وجود دارد که اجازه نمی دهد تا در محیط کار ایمنی در زمانی که کشور در یک دوره بحرانی از هماهنگی اپیدمی کنترل و کار سرگیری.

دستورالعمل تحویل داده شد در ملی تلفنی در محل کار ایمنی در پکن در روز جمعه.

شروع از یکشنبه چین نیز آن را اجباری برای همه هتل ها در پکن به اعتراف مهمانان با تنها منفی نتایج آزمون از coronavirus.

رمان coronavirus که نشات گرفته از چین در ماه دسامبر کشته شده است 102,669 مردم و آلوده به بیش از 1.6 میلیون نفر در سطح جهان است. آمریکا بیشترین تعداد عفونت در 500,399 در حالی که ایتالیا منجر به مرگ و میر با 18,849 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>