چین بسیج هزاران نفر از نیروهای نظامی به ‘ساعت’ از مرز هند با وجود مذاکرات صلح

چین با بسیج هزاران نفر از چتربازان به مناطق نزدیک به مرز با هند در چه پادشاهی میانه خواستار یک “نظامی.” این حرکت در میان تنش جدی در طول ماه های اخیر با وجود گزارش ها از موفقیت مذاکرات صلح بین این دو کشور بیش از آخر هفته.

با توجه به جنوب چین صبح پست, دولت, رسانه ها اعلام کرد که چتربازان, خودروهای زرهی و تجهیزات نظامی مستقر شده بودند از استان هوبئی به “نامشخص” محل سکونت در نزدیکی مرزی هیمالیا. دولت ادعا کرد که نیروهای نظامی می تواند وارد در مرز با هند در “فقط چند ساعت.”

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, هزاران نفر از نیروهای نظامی در حال حاضر آب گرفتگی شده است به مناطق مرزی از هر دو طرف بیش از گذشته چند هفته پس از درگیری در مارس 5 و 9 مه چپ “صدها نفر” از سربازان از هر دو چینی و هندی ارتش زخمی شدند.

اما در زمان های اخیر مانورهای مطرح شده ابرو به عنوان آن می آید در مدت کوتاهی پس از وزارت خارجه چین ادعا کرده است که وضعیت بین رقیب آسیایی در سازمان ملل شد “تحت کنترل” پس از مذاکرات در این آخر هفته گذشته گزارش شد که به خوبی پیش رفته.

هر چند منتقدان ممکن است نیروهای نظامی حرکات افزایش و نه کاهش تنش مقامات — از جمله چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying — همچنان ادعا می کنند که این وضعیت باقی می ماند “پایدار و تحت کنترل و متقابل از نظر حل مشکلات است.”

“ما به یک اجماع – که هر دو طرف را مجبور به انجام اجماع قبلی ساخته شده توسط رهبری, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از افزایش اختلاف به اختلاف” هوآ ادامه داد.

“ما باید به تلاش برای حفظ ثبات و صلح در مناطق مرزی و ایجاد یک فضای سالم برای ما روابط دو جانبه به منظور توسعه” او به این نتیجه رسیدند.

chinese tanks
  Andrea Verdelli / گتی ایماژ

برخی از کارشناسان باقی می ماند ديپلمات بر اساس این گزارش مذاکرات صلح. برای مثال Li Li جنوب آسیا متخصص دانشگاه در پکن گفت که او انتظار می رود بیشتر نظامی ذکراست از هر دو طرف.

“به استقرار نظامی از هر دو کشور به این منطقه نخواهد سهولت قبل از این مرز مسئله حل و فصل” لی گفت. “[این] رقابتی ظرفیت سازی فعالیت های خود ادامه خواهد داد.”

این سرزمین مورد مناقشه در امتداد مرز است یک نقطه از مشاجره بین چین و هند برای چند دهه. در مناطق شمالی نزدیک به کشمیر اند توسط هند هر چند اکثر نقشه های آنها را در نظر بگیرید خاک چینی.

وضعیت معکوس شده است در منطقه شرق هند بین بنگلادش و میانمار شناخته شده به عنوان آروناچال پرادش. اجماع بین المللی در نظر منطقه به هند شده است ادعا می شود خاک چینی توسط حزب حاکم کمونیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>